Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Декодер за кабелска ТВ на Телекабел ТВ+бесплатни 80 канали

Продавам декодер за кабелска телевизија,доколку имате веќе вклучено ТВ на Телекабел,со него ќе гледате плус околу 80 или 100 бесплатни ха-де чисти кристал програми,без никаква доплата за кабелската...

Цена:1.700 ден.

Велес
 

Објавен на: 22.03.2012
Profesionalen servis za LCD TV,PLAZMA TV,LAPTOPI i LCD monitori.

Profesionalen servis za LCD TV, LAPTOPI i LCD monitori.
Doagame na povik. Naseto moto e:
BRZO,KVALITETNO,POVOLNO.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2012
Televizor CROWN

Televizorot e so crknato trafo, se drugo e ispravno

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.03.2012
menuvam satelitska antena

menuvam satelitska antena onyx so dig. resiver+tanjir+motor za mobilen

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.03.2012
Satelitski Sistemi

Prodazba montaza i servis na Satelitski Sistemi Dreambox resiveri HD,oprema za satelitski sering pretplata se komplet
Dreambox DM800 HD 160 evra
Dreambox DM500S 50 evra
Dreambox DM500HD 180 evra

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2012
ТЕЛЕВИЗОР марка ,, TCL ,, 51 см

Се продава Телевизор марка ,,TCL ,, 51 см. стар 2 години по цена од 4.000 ден. телевизорот е како нов , нее користен за гледање на ТВ него за играње на игри од СОНИ .

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка