Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

ЦЕНА: 1 мкд

Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori


sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mkГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
09.12.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
09.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади....

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 25.07.2020
Arhitekt

Potreben e arhitekt so iskustvo za rabota na hotel vo izgradba.

Цена:По договор


Објавен на: 29.10.2019
Slika od Olja Ivanjicki

Prodavam slika, maslo na platko od 1967 godina od Olja Ivanjicki

Цена:По договор


Објавен на: 22.09.2019
Skuter SYM

Se prodava skuter Sym Jet 4 R so pominati 6000 km

Цена:1.100 EUR


Објавен на: 19.09.2018
Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

Цена:250 EUR


Објавен на: 21.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка