Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Baram

Baram socuvana kamp prikolka, polovna za na niva...

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.06.2013
Treska 303

Prodavam polovna kamp prikolka Treska 303 za delovi bidejki treba da se renovira Mozna e zamena za gradezen materijal

Цена:250 €

   

Објавен на: 18.05.2013
Avtobus Neoplan

Prodavam visoko turisticki avtobus Neoplan N116.

Marka: G Auwaerter
Model: Neoplan 116

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.05.2013
PRODAVAM BRAKO PRIKOLKA SATORSKA

PRODAVAM BRAKO BRIKOLKA SATORSKA KOMPLET SO KAPA I TENDA PRED PRIKOLKATA DOBRO SOCUVANA MOZE I ZAMENA ZA SKUTER

Цена:250 €

   

Објавен на: 30.04.2013
Adria kamp prikolka

Се продава камп приколка Adria во одлична состојба, со 2 спални,опремена кујна, остава.

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 28.04.2013
PRODAVAM KAMP PRIKOLKA!!!

Prodavam kamp prikolka marka PRUKKIE-CAVALIER,88god,so dve separinja so masicki koj se pravat vo dva lezai edniot e za 2 vozrasni drugiot za 2deca ili pak 1 vozrasen,kampot ima friziderce,labavo,dv...

Цена:1.400 €

   

Објавен на: 22.09.2012
prodavam prikolki vo OHRID I STRUGA OD 1000 DO 1700EVRA

PRODAVAM SOLIDNI PRIKOLKI SO NASTRESNICI VO OHRID SKOPJE I STRUGA

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 08.09.2012
Prodavam brako prikolka

Stvarno e kako nova.Ja prodavam za da mi se napravi mesto vo garazata i naku ne bi ja prodal.

Цена:250 €

   

Објавен на: 12.07.2012
Avtobus

Se prodava avtobus Sanos i delovi za avtobus

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.03.2012
For sell:BlackBerry Porsche Design P'9981/BlackBerry Bold Touch 9900

We sell and supply Original Brand New Product here in our company in factory sealed in the box with complete accessories.

Name :Ali rasaq abdul

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 09.03.2012
Avio bileti

Naj evtini avio bileti do site svetski destinacii....
www.arbotravel.com
T.023109518
Transveri do aerodromite vo Makedonija,Grcija,Bugarija,so visoko turistichki minibusi lux avtomobili....

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2012
vrsime prevoz na patnici vo makedonija i cela evropa

VRSIME PREVOZ NA PATNICI VO MAKEDONIJA I CELA EVROPA DO SITE DESTINACII I AERODROMI
SO LUKSUZNI VOZILA - MERCEDES E-CLASS.
CENOVNIK:
- SKOPJE - SOFIJA 110 €

Цена:1 €

   

Објавен на: 01.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка