Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Јас сум поединец кој нуди кредити на меѓународно ниво.

Јас сум поединец кој нуди кредити на меѓународно ниво. Со капитал да се користи да одобруваат заеми меѓу краткорочните и долгорочните индивидуална од € 2000 до € 5.000.000 за сите кои сак...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 20.10.2016
Детални информации

Детални информации
Ако сте во потрага за заем (пари), јас сум на располагање да ви помогне.
Ве молам да ме контактирате на следната e-mail: francoise.lourane@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2016
Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip

prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi....cenata e 30 evra po covek za 4 luge...cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...pr...

Цена:25 ден.

   

Објавен на: 17.08.2016
FOR SALE:Nikon D5-Nikon D750-Nikon D4-Canon 5D Mark III-Canon 6D

We are selling brand new Nikon D800, Nikon D800E, Nikon D3200, Nikon
D4, Nikon D5100, Nikon D7000, Nikon 1 J1 Digital Camera, Nikon D700,
Nikon D3100, Nikon D40, Nikon D40x, Nikon D60, Nikon D8...

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 05.07.2016
TAXI PREVOZ TRANSPORT SKOPJE SOLUN SOFIJA BEOGRAD

NUDIME TAXI PREVOZ DO SLEDNITE DESTINACII SO NOVI VOZILA


SKOPJE-SOLUN (airport) 4.300 DENARI

Цена:70 €

   

Објавен на: 08.05.2016
TAXI TRANSFERS SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA TIRANA BELGRAD

Taxi Transfers from Skopje Airport to Thessaloniki to Sofija to Belgrade to
Pristina to Tirana Airport 24/7

Email contact and support 24/7

Цена:70 €

   

Објавен на: 08.05.2016
Такси превоз

Вршиме превоз на патници во Македонија,Грција,Србија
Аеродром-Скопје НАЈЕФТИНО 680 мкд

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 18.04.2016
TAXI TAKSI PREVOZ SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

   

Објавен на: 13.03.2016
TAKSI SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD PRISTINA OHRID

TAXI prevoz SOFIJA SOLUN BEOGRAD PRISTINA TIRANA ATINA
naj eftin prevoz vo celiot balkan

Цена:89 €

   

Објавен на: 20.02.2016
TAXI PREVOZ SOFIJA,SOLUN,TIRANA,BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.08.2015
FORD TRANSIT 13+1 2.4 TD -01 FULL moze zamena

PRODAVAM FORD TRANZIT , PROIZVEDEN 2001god. , MINIBUS 13+1 NA SOOBRAKJANA. REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON,VO PERFEKTNA SOSTOJBA, KAKO NADVORESNO TAKA I VNATRESNO,SO FULL OPREMA:
-KLIMA(NAPRED I POZA...

Цена:5.900 €

   

Објавен на: 24.08.2015
TAXI TAXI PREVOZ CELA MAKEDONIJA I CEL BALKAN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:75 €

   

Објавен на: 06.07.2015
TAKSI PREVOZ ZA HALKIDIKI SEKOJ DEN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:30 €

   

Објавен на: 27.06.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.06.2015
Автобуски превоз

Вршиме превоз со високотуристички климатизирани автобуси во внатрешниот и надворешниот меѓународен сообраќај.За дополнителни информации и резервации Ви стоиме на располагање, Виста Тур...

Цена:50 €

   

Објавен на: 27.06.2015
TAXI PREVOZ SOFIJA,SOLUN.TIRANA,BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

   

Објавен на: 22.06.2015
VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патниц...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA, SOLUN, BEOGRAD, TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 02.06.2015
TAXI PREVOZ SOFIJA,VARNA,SOLUN,BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 €

   

Објавен на: 28.05.2015
TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA

Vrsime taksi prevoz niz cela Makedonija i cela evropa,precek na vasite gosti od site aerodromi na balkanot.soping turi,turisticki patuvanje.Za informacii javete se rabotime 24\7

Цена:1 €

   

Објавен на: 28.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка