vrsime prevoz na patnici vo makedonija i cela evropa

ЦЕНА: 1 €

vrsime prevoz na patnici vo makedonija i cela evropa


VRSIME PREVOZ NA PATNICI VO MAKEDONIJA I CELA EVROPA DO SITE DESTINACII I AERODROMI
SO LUKSUZNI VOZILA - MERCEDES E-CLASS.
CENOVNIK:
- SKOPJE - SOFIJA 110 €
- SKOPJE - AIRPORT SOFIJA 120 €
- SKOPJE - SOLUN 100 €
- SKOPJE - AIRPORT SOLUN 110 €
- SKOPJE - BELGRAD 180 €
-SKOPJE - AIRPORT BEOGRAD 190 €
- SKOPJE - NIS 75 €
- SKOPJE - PRISTINA 45 €
- SKOPJE - AIRPORT PRISTINA 55 €
- SKOPJE - BANSKO SKY BG. 110 €
- SKOPJE - BOROVEC SKY BG. 90 €
- SKOPJE - KOPAONIK SKY SR. 130 €
- SKOPJE - BUDIMPESTA HU.400 €
- SKOPJE - PRAHA CZ. 600 €
- SKOPJE - ZAGREB HR. 380 €
- SKOPJE - LjUBLjANA SLO.450 €
- SKOPJE - PODGORICA CG. 200 €
- SKOPJE - TIRANA AL.140 €
- SKOPJE - VIENA AU. 500 €
- SKOPJE - RIM IT. 600 €
- SKOPJE - MINHEN D. 600 €

ZA DRUGI RELACII CENA PO DOGOVOR
VOZILATA SE KOMPLETNO OPREMENI KLIMATIZIRANI, PATUVAJTE BRZO I SIGURNO DO CELTA. JAVETE SE KE SE UVERITE VO NASATA USLUGA. << POZDRAV I SREKEN PAT>>
TEL. 071 375 811 077 558 132 070 254 442

DIREKNA LINIJA SKOPJE-PRAGA- CZ-SKOPJE - 95 € SEKOJ PONEDELNIK SKOPJE-PRAGA POAGANJE VO O7 h OD SKOPJE PRISTIGA VO 22 h VO PRAGA SEKOJA VTORNIK PRAGA - SKOPJE POAGANJE VO 20h PRISTIGANJE VO 10 h VO SKOPJE
SEKOJ CETVRTOK SKOPJE-PRAGA POAGANJE 07 h OD SKOPJE PRISTIGA VO 22 h VO PRAGA
SEKOJA PETOK PRAGA – SKOPJE POAGANJE VO 20 h PRISTIGANJE VO 10 h VO SKOPJE
MOZE I EKSTRA VOZNJA PO VASA ZELBA ZA BILO KOJ DEN VO NEDELATA ILI VO MESECOTОбјавен на:
01.02.2012

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
17.01.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка