Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
озвучување и коњопои

Изнајмувам професионално озвучување и барски маси за сите ваши прослави,родендени,крштевки, веридби и сите видови прослави

Цена:1 €

   

Објавен на: 05.12.2017
Ponude kredita između pojedinaca

Ovime je izvijestiti vas moje ponude, jer bi to moglo zanimati.
Ja sam žena, djela francuske nacionalnosti, i sam daje kredite, hipoteke i osobne između pojedinaca uz kamatnu stopu od 2% za sve on...

Цена:786.000 €

   

Објавен на: 13.11.2017
Želite li pokrenuti vlastiti posao?

Imate li dugove platiti? Želite li pokrenuti vlastiti posao? Potreban vam je ffiinanciranje ili krreedit? Mi krreedit u rasponu od 5.000 € do iznosa od 500.000 €, a zatim sve Vaše ...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 02.11.2017
AKTIVEN ZVUCNIK

PRODAVAM NOV NEODPAKUVAN AKTIVEN ZVUCNIKSO BEZICEN MIKROFON USB BLUETOOH RADIO ЗВУЦНИКОТ Е 12 ИНЦИ МОЗЕ И ЗАМЕНА

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 26.10.2017
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.10.2017
PRODAVAM MIKSETA BEHRINGER 1202 FX

PRODAVAM 4 KANALNA MIKSETA BEHRINGER 1202 FX. MIKSETATA E SO EFEKTI, 4 KANALNA I E SKORO NOVA

Цена:5.200 ден.

   

Објавен на: 12.10.2017
Продавам систем

-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES

Цена:200 €

   

Објавен на: 08.09.2017
Vufer Kenwood i Pojacalo Ground Zero

Се продава вуфер Kenwood KFC-W3011 со појачало Ground Zero GZRA-2100X.
Спецификации:
http://www.kenwood-electronics.co.uk/car/amp_spk/com/KFC-W3011/?view=details
http://www.bigdogaudio.eu/car-h...

Цена:200 €

   

Објавен на: 06.09.2017
Prodavam Korg PA3X

Podavam Korg PA3X vo extra sostojba, so torbica.

Цена:1.900 €

   

Објавен на: 06.08.2017
заем понуда особено

заем понуда особено
сте во потрага на Pret или да се подигне вашите активности или за реализација на еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да и услови кои сте доброто incapbles...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 05.08.2017
Давам часови за хармоника

Давам часови за хармоника на почетници и веќе упатени личности.

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.08.2017
tapani gajdi

izrabotka na gajdi i tapani

Цена:10 €

   

Објавен на: 22.07.2017
kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 50.000.000 eura

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:5.000.000 €

   

Објавен на: 17.07.2017
Najevtina oprema vo odlicna sostojba

- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.07.2017
Jvc radio

Jvc radoi vo ispravna sostojba Cd , usb , aux kabel

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 01.07.2017
Хармоника Weltmeister

Се продава хармоника Weltmeister многу малку користена со куфер.

Цена:80 €

   

Објавен на: 06.06.2017
Konkretno kredit ponuda ozbiljna i pouzdana iskrena

Konkretno kredit ponuda ozbiljna i pouzdana iskrena

Ja sam financijski kapital, međutim, želim doći u pomoć koji su u potrebi, za nudim krediti od 5000euro do 150,000,000.00 eura. Podsjećam vas ...

Цена:10 €

   

Објавен на: 05.06.2017
Споразумение за финансова помощ

За да се свържете с вашата кандидатура финансова помощ от мен да получат финансиране от помощ.

Тук е моят имейл адрес: jeanpremier43@gmail.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 28.05.2017
MADISON THE ART OF SOUND 12-36 RATI

MADISON THE ART OF SOUND 12-36 RATI

Цена:10.900 ден.

   

Објавен на: 27.05.2017
Trebate li financiranje 3.000 € ima 50.000.000 € ? sanchezaline24@gmail.com

Trebate li financiranje 3.000 € ima 50.000.000 €? sanchezaline24@gmail.com

Цена:100 €

   

Објавен на: 11.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка