Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
korg pa1000

We sell new electronic products such as guitars, keyboards, electronic drums, DJ mixers,
whatsapp +18146826006

Цена:750 €

   

Објавен на: 20.03.2020
Pioneer ddj sx2

We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, DJ mixers,
whatsapp +18146826006

Цена:500 €

   

Објавен на: 20.03.2020
Saraund zvucnici, domasno kino

Se prodavaat zvucnici komplet so vufer, marka filips 300 vati
Telefon za kontakt 076 244 040

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 05.01.2020
Bubnjevi

Akusticni tapani 078397584

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 12.12.2019
Prodavam HSR pojacalo so zvucnici

Prodavam pojacalo HSR 160 so zvucnici vo odlicna sostojba

Тел 078 227 634

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 10.10.2019
Akusticna gitara

Nova akusticna gitara so futrola , Sigma DM-1ST-BK+

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 13.07.2019
Ponuda kredita novac vrlo brzo

Ja sam žena od Boga , ja sam kršćanin dajem zajam novac uopće svijetu puni ako vam je potreban zajam, dostupan sam za dati zajam moj kredit počinje od 2.000 eura do 5.000.000 eura uz kamatnu...

Цена:962.900 €

   

Објавен на: 02.07.2019
Digital Piano Technics sx-pc 8

Дигитално пијано со високо квалитетна изработка и многу реалистичен звук, со две педали и 88 дирки на клавијатурата.Малку користен и во мошне добра состојба, изработен за германскиот пазар.Дава зву...

Цена:550 ден.

   

Објавен на: 17.03.2019
JBL subwoofer 1800w i pojacalo 600w

Se prodava JBL subwoofer 1800w i pojacalo 600w vo odlicna sostojba kako novi

Цена:7.500 ден.

   

Објавен на: 01.01.2019
Yamaha Tyros 5 76-Key Arranger Workstation Keyboard

We are offering the Brand new Yamaha Tyros 5 keyboards for sale .. Tyros 5 black Special

Edition....Sealed in the original factory box.. with 2 years manufacturer warranty

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 24.12.2018
Procesor za gitara DigiTech BP80


Procesor za gitara DigiTech BP80 cena 4000 den. tel 077-988-435 ile

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 10.12.2018
Приватни часови по пијано за сите возрасти!

Приватни часови по пијано за сите возрасти!
Магистер со 26-годишно искуство дава приватни часови по пијано за сите возрасти. Обезбедена е соодветна литература според возраста на ученикот, како и ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.12.2018
GITARA TAKAMINE EG361SC acoustic/electric

Dreadnought guitar that provides big acoustic sound and performance features such as a Venetian-style cutaway and Takamine electronics system.
An excellent choice for any player seeking an afforda...

Цена:550 €

   

Објавен на: 02.12.2018
Ucinite vaš zahtjev za kredit ovdje - suzanneroth376@gmail.com

Trebate li novcane zajmove izmedu pojedinaca kako biste se nosili s financijskim poteškocama i konacno prekršili zastoj banaka zbog odbijanja zahtjeva za kredit? Ja pravim zajmovima, ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.10.2018
New Korg OASYS 88 Keyboard $1,100/Apple iphone X Plus 256GB $700

AVAILABLE HOT PRODUCT - APPLE IPHONE X 64GB/256GB APPLE IPHONE 8 PLUS 64GB/256GB/ BITMAIN ANTIMINER

Skype: discountsalesltd

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 27.09.2018
Korg Pa4x for sale 850 Euro

Contact
e1mediaincs@gmail.com
e1mediaincs@yahoo.com

Цена:850 €

   

Објавен на: 05.09.2018
Antminer S9 14TH/s,MSI GTX 1080 GAMING,CDJ 2000-nexus2,DJI MAVIC AIR Drone


Samsung Note 9,Iphone X,Titan V,Antminer A9

Contact us for Latest Bitmain Antminer/ graphic card / Gaming laptop /gaming desktop IN STOCK brand new

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 19.08.2018
Домашно кино ДВД

Продавам домашно кино ДВД SONY. Одлично сочувано

Цена:50 €

   

Објавен на: 27.07.2018
ozbiljna kreditna ponuda

Zdravo,
Email: lucianomorganti66@gmail.com
Dobijanje legitimnog zajma oduvijek je bio veliki problem za klijente da ispune svoje finansijske potrebe. Pitanje mikrokredita i sigurnosti je ne&scaro...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 19.07.2018
Oni kojima je potrebno osigurati finansiranje

Oni kojima je potrebno osigurati finansiranje
Evo vam prilika da se materijalizujete
svoje snove
Uzmi zajam između ozbiljnih ljudi

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.07.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка