Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
пиано

Продавам пиано Чајковски во многу добра состојба

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.02.2017
Mikseta, zvucnici, bass!!!

Se prodavaat zvucnici, mikseta I bass pojacalo!!! Vo odlicna sostojba!!!

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2017
For Sale Pioneer DDJ-SX2,Pioneer DDJ-SZ,Pioneer XDJ-1000MK2,AKAI MPC 1000,Traktor Kontrol S8

We are major wholesalers. We specialize in a wide range of brand new models of Musical instrument Such as DJ Controller,DJ Sets, CD Player,Speakers, Mixers, Turntables and many more at very competi...

Цена:600 €

   

Објавен на: 26.01.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.12.2016
Mogu vam dati kredit od 2.000 eura do 500.000 €

Osobni zajam: Ova usluga se odnosi na vas u probleme novca za izmirenje nekim situacijama i bave ekonomske krize utiču na svijetu. Također ova ponuda odgovara svima koji ispunjavaju moje kreditne u...

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 05.12.2016
pianino petrof

Pianino petrof malku koristeno kupeno 1977 super socuvano

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 01.12.2016
Gitara Kramer, pojachalo, pedali, procesor

Kramer gitara vo mnogu dobra sostojba.
Gitara Kramer
Fender 15 G Frontman
Distorzija Pastrami

Цена:21.500 ден.

   

Објавен на: 01.12.2016
Bass Gitara Peavey Dyna

Продавам 4 жичена бас гитара Peavey Dyna , во одлична состојба, свирена само во домашни услови(за вежбање).

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 29.11.2016
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 €

   

Објавен на: 24.11.2016
Squier Classic Vibe Jazz Bass '60s Bass Guitar

2 godini nova nesvirena poradi moeto otsustvo, ja davam so hard case, podolu vi se copy paste originalnite specifikacii top od clasic vibe na-Squire serijataЦена:350 €

   

Објавен на: 13.11.2016
Mapex tapani

Mapex tapani , dobro cuvani , so dve cineli , komplet set , dupla pedala sonor za bas.

Цена:380 €

   

Објавен на: 01.11.2016
Приватни часови по теорија на музика и пијано

Часот се одвива за деца од мала возраст кои имаат талент за музика со тоа што се подучува на основите во музичката теорија и пракса каде ги опфака сите делови од музиката кој трае 45 минути со цел...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 20.10.2016
Prodavam vufer MTX vo fabrichka sostojba

Prodavam dva vufera MTX vo fabrichka sostojba.
12"/250Wsin/4omi
cena za eden e 6000den
cena za dvata e 11000den

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 11.10.2016
POJACALO (ZASILUVAC )

ALTO MAC 2.3 SRETEO POWER AMPLIFAER 2 X 400 WATT NA 4 Q.

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 14.09.2016
Продавам Акустично Електрична Гитара - Fender

Гитарата е купена пред 3 месеци, црна боја со заоблен врат.

Цена:13.000 ден.

   

Објавен на: 12.05.2016
Buy New: Yamaha Tyros5,4,3-Yamaha PSR S950,900,750,650-Korg Pa3x,Korg Pa800

E-mail: H.gustavo@outlook.com
Gmail:Musicalequipment09@gmail.com
SKYPE: Enquiry-musicalstore
Tel no: + 1 613-202-0247

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 09.05.2016
dobra sansa

kupuvam prodavam I menuvam klavijaturi aranzeri I sintisajzeri od site marki I modeli novi I stari.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.05.2016
2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer


For more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.04.2016
FENIKS ekvilajzer 2x10 i FENIKS zasiluvac 2x90 vati

se prodava FENIKS ekvilajzer 2x10 22 evra
FENIKS zasiluvac 2x90 vati 25 evra

zacuvani i nekoristeni

Цена:22 €

   

Објавен на: 26.04.2016
pijano pijanino klavir

se prodava odlicno socuvano pijanino kompletno obnoveno od rangot na petrof

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 14.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка