Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Svjedočenje ozbiljnog zajma

Svjedočenje ozbiljnog zajma
E-mail: johnmarae72@yahoo.com
Dolazim s ovom porukom koja je svjedočila dobro primljenoj usluzi, obratio se g. John Marae za zahtjev za kreditom između privatnog koji ...

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 07.11.2017
Продавам грејачи

Продавам два исправни користени ѕидни грејачи од по 2,5кв.
Еден чини 1.500 денари. Вкупна цена, за двата, 3.000 денари.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 27.10.2017
Маслен Радијатор

маслен радијатор малку користен

9 ребра

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 09.10.2017
frizider

koristen frizider frinko vo ispravna sostojba

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 07.10.2017
Правосмукалка RAINBOW

Продавам правосмуклка RAINBOW-неупотребувана!!!

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.10.2017
Prodavam prozori

Prodavam prozori cena 8000 den kon tel 071 529 181

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.09.2017
Prodavam kujna komplet .

Prodavam kujna komplet so sve ispirator cena 120 evra so site elemeti kon :
071 529 181

Цена:120 €

   

Објавен на: 26.09.2017
Prodavam tush kabina 1500 den

Prodavam tush kabina cena 1500 den
Kon tel : 071 529 181

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 26.09.2017
Панелка

Продавам панелка Thermor 2000kw, користена 4 месеци, под гаранција до 09.10.2018

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 23.09.2017
termo pecka

prodavam termo pecka 3.kw ispravna

Цена:350.000 ден.

   

Објавен на: 20.09.2017
Prodazba na sporet

socuvan sporet

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 16.09.2017
Prodazba na krevet/kauc

socuvan krevet/kauc

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 16.09.2017

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 15.09.2017
Машина за перење Горење

Машина за перење Горење 80 евра

Цена:80 €

   

Објавен на: 13.09.2017
Prodavam novi radijatori za parno

Se prodavaat novi radijatori montirani od investitor, neupotrebuvani.
1 radijator so 22 rebra
1 radijator so 18 rebra
1 radijator so 14 rebra

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 09.09.2017
Prodavam kotel za parno + 3 radijatori

Prodavam kotel za parno na struja 24 kw Eida (3x8 kw) so pumpa i sad za voda + 2 radijatora od 100cm i 1 od 60cm

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.09.2017
Se prodava kamin

Se prodava kamin Alfa plam na drva

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.08.2017
Kamin Pecka na peleti Koper6kw

Se prodava pecka na peleti koper 6kw.
Koristena edna sezona i e vo odlicna sostojba.

Цена:550 €

   

Објавен на: 24.08.2017
Frizider vitrina vo odlicna sostojba frigo tehna proizveden bogovinje

Prodavam frizider vitrina vo odlicna sostojba koristen pola godina krcka nov e

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 24.08.2017
prodavam televizor

prodavam televizor Favorit 70cm kompletno ispraven

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 22.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка