Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Alfa plam

Se prodava dobro socuvan kamin na alfaplam koristen tri sezoni.

Цена:17.500 ден.

   

Објавен на: 19.04.2017
Кафемат Satellite BM-350 800W Нов - Некористен

10-12 Cups
Capacity 1.2 Liters
Illuminated on/off switch...

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 15.04.2017
Бојлер GORENJE

Продавам бојлер GORENJE Tiki 100L во исправна состојба, контакт: 070 243 154

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 14.04.2017
Kafemat Faema

Se prodava profesionalen kafe aparat marka:FAEMA

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.04.2017
ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ БАГАТ, СО КАБИНЕТ, СОЧУВАНА, НЕ Е НА СТРУЈА.

Цена:2.700 ден.

   

Објавен на: 03.04.2017
Frizider

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvanje cenata ne e fiksna

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 31.03.2017
Finansiranje novac

Zajam nude nikakvu iskrenu, ozbiljnu maksimalno 50.000.000 eura sa stopom od 2% na pomoći: sanchezaline24@gmail.com

Цена:50 €

   

Објавен на: 27.03.2017
Kirby pravosmukalka

Prodavam kirby pravosmukalka vo odlicna sostojba.

Цена:280 €

   

Објавен на: 24.03.2017
Prodavam gusena upland elen pecka

Prodavam uplan elen pecka gusena mnogu mmalku koristena cena povolna

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.03.2017
Kirby Sentia kako nova 520 evra

Kirby Sentria malu koristena ,kako nova
So site mosni dodatoci poveketo nekoristeni
Povolna cena,itno

Цена:520 €

   

Објавен на: 11.03.2017
Grejni tela

se prodavaat rebra za radijatori tip Agreta 21parce i panelen radijator tip Jugoterm.(Malku koristeni)!

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.03.2017
Popravka i cistenje na BOJLERI

Popravka i cistenje na Bojleri

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.03.2017
PECKA NA PELET

PRODAVAM MBS PECKA 18KW SMEDERE USTE E POD GARANCIJA

Цена:59.000 ден.

   

Објавен на: 22.02.2017
Prodavam masina za perenje Gorenje

Prodavam masina za perenje Gorenje moze i za delovi

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.02.2017
SOKOVNIK

se prodava nov, nekoristen, neotpakuvan sokovnik 600w. 2200 denari.

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 15.02.2017
Masina za perenje

Prodavam masina za perenje gorenje

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.02.2017
Popravka i cistenje bojleri

Popravka i cistenje bojleri od bigor

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 07.02.2017
prodavam termo pecki 4.5 i 6

peckite se skoro novi so postolje vo ekstra sostojba cena 4.5 4500 6 6000 den

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 15.01.2017
Оферта за заем между особено сериозни и разумни

Оферта за заем между особено сериозни и разумни
(Hannefinance@gmail.com)
Ще се търсят средства за дейности или да рестартирате. Или за проекта или да си купите апартамент, но за съжаление на банк...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 12.01.2017
Peleti пелети peleti 100% buka

Задоволство ни е да Ви ги понудиме најквалитетните пелети за греење на македонскиот пазар.

Пелетите се производство на BIOENERGY POINT, Србија, најголема фабрика за пелети на балканот и во југои...

Цена:185 ден.

   

Објавен на: 08.01.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка