Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Плински боци

Продавам плински боци од 10 л

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 28.06.2018
Klima Servis SANICO ING

Servisiranje Na Klima Uredi Dopolna so freon i hemisko cistenje specijalna ponuda samo za 1900 Denari

https://www.facebook.com/SanikoMK

Цена:1.900 ден.

   

Објавен на: 22.06.2018
Kirbi/Кирби

Се продава Кирби, ново речиси некористено, односно користено само еднаш.

Цена:1.300 €

   

Објавен на: 01.06.2018
Продавам мини шпорет

Мини шпоретче со рерна. За ринглите треба да се сменат грејачи, а рерната работи одлично

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 18.05.2018
Montaza na klima

Montaza,servis i prodazba na klima uredi od ovlastena firma

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.05.2018
MONTAZA I SERVIS NA KLIMA UREDI

Servis, montaza i prodazba na klima uredi od ovlastena firma...077/655-224

Цена:1 €

   

Објавен на: 13.05.2018
Продавам котел Алфа Плам 20КВ и котел на струја 18 КВ и 4 термо печки

Алфа Плам 20КВ е Многу малку користен,како нов,комплет со Водна Пумпа,Експанзионен сад и Кунци-бурии-32 000 ден.Котелот на струја за Парно е трофазен 18КВ-цена 10 000 ден .Термо 2КВ-3500 ден,2 ком ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 09.05.2018
Prodavam FSL LED osvetluvanje

Najgolem svetski proizvoditel vo LED industrijata.
2 godini garancija,15 godini trajnost.
Primame online naracki.Dostava po kargo.
tel.078233959

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.04.2018
1 Svjedočenje ozbiljnog novčanog zajma između pojedinih

1 Svjedočenje ozbiljnog novčanog zajma između pojedinihPO VAŠOJ POŠTIVANJU Mrs and Mrs!Ja sam g. Eric iz njemačkog nacionalnog državljanina koji traži zajam više od 3 mjeseca. ...

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 21.04.2018
Фрижидер за длабоко замрзнување

Продавам вертикален фрижидер за длабоко замрзнување со 6 фиоки

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 12.04.2018
SERVIS ZA KLIMI,PRODAZBA MONTAZA CISTENJE KLIMA

KLIMA SERVIS NAVIN E AVTORIZIRAN PRODAZEN,MONTAZEN I SERVISEN CENTAR ZA KLIMA UREDI NA TECHNOMARKET DOO SKOPJE

Za Vasite klimi vi nudime:

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 10.04.2018
Alfa Plam Racional 90 HSLB

Се продава Alfa Plam Racional 90 HSLB за парно греење - комбинирано на дрва и електрична енергија во одлична состојба, без дефекти и недостатоци.

Цена:300 €

   

Објавен на: 27.03.2018
filtri za shark navigator

komplet 2 filtri za pravosmukalka Shark navigator - kako na slikata. Pobrzajte zalihite se pri kraj. Cana samo 200 denari.
poracki na telefin 071264787

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 23.03.2018
Digitalna Vaga od 1 Gram do 5 Kg

Нова дигитална вага која мери до 5 килограми со прецизност од 1 грам.

Работи со две батерии од 1,5 волт кои ги добивате заедно со вагата.

Цена:550 ден.

   

Објавен на: 21.03.2018
Се продава фрижидер- замрзнувач

Се продава фрижидер- замрзнувач со фиоки. 200 литри

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.03.2018
SSD CLEANING CHEMICALS FOR DEFACED DOLLAR, EURO,POUNDS

We specializes in ssd chemical solution and activation powder for cleaning black Dollars, euros, pounds and any other currency from any security color to it's original state.

OUR SERVICES:
...

Цена:500 €

   

Објавен на: 20.03.2018
delovi za masina za perenje gorenje

prodavam delovi za masina za perenje Gorenje WA442kontakt Dragitelefon:077 609 170

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2018
Se prodava

Se prodava Electrolux

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.03.2018
Prodavam

Пρодавам шпоρет на дρва не многу κоρистен во виκендичκа

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 06.03.2018
Klima Inverter

Poradi selenje prodavam nova neotpakovana klima marka ST inverter 5.5kW.Za dopolnitelni Informacii kontakt broj 070/271-871.
Lice za Kontakt:Olivera

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 05.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка