Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Masina za sadovi NEO za delovi

Masina za sadovi NEO za delovi

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.10.2019
Бољер за во бања

продавам воопшто некористен и неинсталиран, нов бољер за во бања.

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.10.2019
Plinska boca

Prodavam italijanska plinska boca od 10 L. Vo dobra sostojba. Informacii na telefon 076370170

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 17.10.2019
Понуда за заем во 48 ч прием +33756900335

Понуда за приватен заем Многу сериозна и многу брза.
Јас сум личност што нуди меѓународни заеми. Со капитал да им се позајмуваат на физички лица помеѓу краток и долг рок, од 2.000 до 8,000,000 &eu...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.10.2019
Котли со јонизирачки електроди

Тие се изработени со моќност од 5, 7, 15, 21 или 30 kW.

Предности на нашите електрични котли:

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2019
Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ

Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ во исправна состојба- функционална. тел.072/261-652

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 20.09.2019
Najekonomicen kotel za parno greenje

Najekonomicen elektroliten kotel za parno greenje,kotel koj nema grejaci i nee podlozen na defekti,stedi struja i sto e vazno najeftin od site drugi stedlivi koli, raboti so vodata od vodovod i ne ...

Цена:350 €

   

Објавен на: 31.08.2019
Se prodava FUEGO frizider

Poradi selidba se prodava poloven fuego frizider koristen edna godina. Friziderot evo ispravna sostojba i se uste podlezi pod garancija.

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.08.2019
БРЗО И СЕРИОЗНО ФИНАНСИРАЊЕ


Здраво

Ви треба заем, за вонредни ситуации, за проект за купување, заем за конзо или персонал. Вие сте заглавени во Банката или сте забрането банкарство. Ние нудиме специјални онлајн заеми на ...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 16.07.2019
Oprema za pekare

U ponudi kompletna oprema za pekare:
• Fermentaciona komora 1000e
• Friteza 150e
• Frižider Dexion – Inox 700e

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2019
Ponuda kredita za novac vrlo brzo i vrlo pouzdano

Besplatna najava kredita, financiranje novca, svima nudim novac zajam, moja ponuda kredita za novac počinje od 2.000 eura do 5.000.000 eura uz kamatnu stopu 3% godišnje kontaktirajte me E-ma...

Цена:962.000 €

   

Објавен на: 13.06.2019
PVC Kada

Продавам ПВЦ када малку користена и одлично сочувана. Купена е на ново. Кадата е со постоље, држачи, топсифон, пластични капаци, страници. Димензија 130 x 70 см.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 09.06.2019
Se prodava pecka Alfaplam na drva za parno

Se prodava pecka Alfaplam na drva za parno komplet so boca pumpa kumci. moze da se koristi i za gotvenje cena 30.00p den. Prostor za dogovor 070 493 445

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 04.06.2019
Prodavam Kafemat za espresso i melnica za doma

Kafemat Philips Saeco Poemia i melnica za kafe Sencor

Цена:250 €

   

Објавен на: 02.06.2019
Klima inverter 3,5KW

Prodavam klima Panasonik-inverter 3,5KW servisirana, ispravna, drzaci, greenje/ladenje,se komlet!
+ Klima Vivax 3,5KW mobilna, ispravna,koristena 1 sezona, ladenje/greenje!
Kontakt 075223931

Цена:7.777 ден.

   

Објавен на: 22.05.2019
Kirbi

Masinata e mnogu malku koristena,nova e so site dodatoci
Kontakt telefon: 078 306 362

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 05.05.2019
Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 21.04.2019
Машина за садови

Продавам машина за садови од марка Morris.
Машината е добро сочувана и е со одлична функција

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 18.04.2019

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2019
Tus kabina

Prodavam tus kabina neotpakuvana zemena od alfi kumanovo. Ja prodavam poradi ne sovpagane so drugite elementi vo kupatiloto

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 05.04.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка