Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Stan za kratok/dneven i mesecen prestoj

Се изнајмува стан во строг центар на 900м од Плоштад.Станот се наоѓа во нова зграда и е комплетно опремен,има:паркинг,греење,клима уред,ТВ,интернет,опремена кујна,машина за перење,хигиенски прибор
...

Цена:1.200 ден.

Скопје
40 m2
1 соба
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2021
ПРОДАВАМ КУЌА СТАРА ВО ЦРНИЧЕ

KUKA 56 m2 DVONO MESTO SO POD POVRSINATA NA KUKATA I DVOROT ZAEDNO 105 m2
SO MARKICKA ZA IZGRADBA NA POVEKE KATNICA , SE NAOGA NA KOC E OD DVE ULICI .
UL. VOSTANICKA I UL. ENICE VARDARSKA BR...

Цена:165.000 €

Скопје
56 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 17.11.2021
Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC 1.9CDTI 150HP
Od oprema poseduva
ABS ESP
Parking senzori nazad

Цена:3.700 €

Opel Astra
2006
Скопје
188000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 09.11.2021
Се бараат продавачи/ки за во маркет

Се бараат продавачи/ки за во маркет ,,Фреш Маркети,, предност со работно искуство.Контакт 078 479 131 Ненад

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2021
Издавам деловен простор блиску Центар

Се издава деловен простор на улица Бихачка влез 3, лок. 5, приземје. 17м2. Гледа на главна улица.
Контакт: 078470480

Цена:120 €

Скопје
17 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.10.2021
Izdavam nov trosoben namesten stan vo Kozle Издавам нов трособен стан во Козле

Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba Kozle,- vo blizina na Germanska ambasada na dve minuti pesh od Detska gradinka Prolet , Ambulanta Kozle, Osnovno uchilishte Vlado...

Цена:299 €

Скопје
61 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2021
Се издава целосно наместен стан во Скопје

Се издава стан во Кисела Вода кај шампионче.Станот е трособен,може веднаш да се сместите.Паркинг место има,греење со клима и термо печка,едната страна гледа накај Водно а другата накај улицата Томе...

Цена:240 €

Скопје
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 26.08.2021
Изнајмувам комплетно наместен стан во Карпош1 до факултетот ФИНКИ

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 1, на мирна локација, веднаш до факултетот ФИНКИ. Станот има купатило, 2 спални соби, голема дневна со кујна и балкон.
Во станот има инсталирано компјут...

Цена:200 €

Скопје
57 m2
3 соби
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2021
Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG Atest, klima

Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG eo Atest, klima, servo, so 16' Aluminum bandazi registrirana do Maj

Цена:1.800 €

VW Golf
2000
Скопје
300 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 20.08.2021
PLAC VO ILIMDEN 1000M2

Se prodava plac vo Ilinden S.Miladinovci od 1000m2 na glavna ulica 100m do avtobuska..
072 263 791 goce

Цена:22 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Вода

Објавен на: 18.08.2021
Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so validna garancija. Vo odlicna sostojba e, so kompletna oprema za hem. cistenje.

Kontakt
078/899-232

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2021
Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.

Цена:10.000 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.07.2021
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M...

Цена:По договор

Bmw Z3
2001
Скопје
270000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 17.06.2021
Izdavam stan na Plostad Makedonija

se izdava stan na plostad makedonija, nad restoran Pelister, kompletno namesten,pogoden i za deloven prostor, na prvi sprat, 54 m2.

Цена:350 €

Скопје
54 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.06.2021
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО с.ДОЛНО ЛИСИЧЕ ОД 1100 м2

Продавам плац во с.Долно Лисиче , плацот е со рамна површина , излегува на пат , услови за вода , струја и слично .
Цена: По договор ,
Тел.за контакт - 075400887

Цена:По договор

Скопје
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.05.2021
Prodazba na nivi

Se prodavat nivi vo selo cresevo od 1000m2 i 1500m2 cena po dogovor 075675526

Цена:10 €

Скопје
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2021
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(над Театар за деца и младинци). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Поседува мини кујна(б...

Цена:370 €

Скопје
64 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.05.2021
Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen Win10 Pro

Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-6500U AMD Radeon R5 M335 4GB, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, Win 10 Pro (Licensiran), Webcam

Telefon: 070 350 007

Цена:30.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2021
ford fusion

se prodava ford fusion 2003 1.4 tdci ne e uvezuvan

Цена:2.400 €

Ford Fusion
2003
Скопје
230000 km
Дизел
54 кс
 

Објавен на: 13.04.2021
Nivi

Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten list

Цена:10 €

Скопје
1000215002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.03.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка