Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Секаков вид на градежни работи

Вршиме секаков вид на градежни работи
-рушење и исфрлање на шут
-довод и одвод
-електрика

Цена:111.111 ден.

   

Објавен на: 17.08.2022
Arhitekt

Potreben e arhitekt so iskustvo za rabota na hotel vo izgradba.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.10.2019
ALUMINSKI I KOVANI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, GARAAZI, MASI, "SASKO-GIS"DOOEL.

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA...

Цена:40 €

   

Објавен на: 19.08.2019

Цена:15 ден.

   

Објавен на: 12.02.2022
Подарувам половен паркет

Подарувам половен паркет во многу добра состојба

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.01.2022
Подготвени денес!

rnПобарајте заем и послужете се брзо. Контактирајте не преку е-пошта. Е-пошта: angelavaldez48320@gmail.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.10.2021
Брзо и сигурно кредитирање пари

Дали ви треба заем? контактирајте со нас и добијте го вашиот заем.
е -пошта: angelavaldez48320@gmail.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.10.2021
Продавам прозор дограма 120х140

Продавам прозор од дрво, двокрилен 120х140 (ширина х висина) со термопан стакло, сочуван. Прозорот не е на кипање. Цена:3000 денари.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 02.06.2021
Градежништво и реновации

Наши активности:
1. Внатрешно реновирање на стари згради
2.Надворешно реновирање на стари згради
3. Реновирање на станови

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.03.2021
Baram rabotnici za rabota vo Hrvatska.

Rabota vo Hrvatska za zavaruvaci ,bravari ,knauf majstori ,moleri ,fasaderi ,i opsti rabotnici.
Za site osven za opsti rabotnici 9€ satnina za opsti rabotnici 7€. Dogovor za rabota na 1 ...

Цена:9 €

   

Објавен на: 01.02.2021
Kompletno renoviranje na domovi i dukani

Гипс картон, електрика, водовод, фасади, Глетовање, хантер даглас, амнсронг, плочки и санитарија, и многу други ситни работи

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 26.01.2021
PROIZVODSTVO I MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI I VARIOLAJT ZAVESI SO VISOK KVALITET

Производство,продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои....
Ве...

Цена:12 €

   

Објавен на: 19.11.2020
caluanie muelear oxidize chemical for sell

We have high-quality caluanie available for sale . Calaunie is one of the rarest chemicals of the moment , sougth out by many factories where it is used as a stain removal chemical . caluanie is al...

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 27.10.2020
ПРОЕКТИРАЊЕ И НАДЗОР НАД ИЗВЕДБА

КВ ИНЖЕНЕРИНГ со долгогодишно искуство во градежништво нуди:
- ПРОЕКТИРАЊЕ И ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦИЈА за помали и поголеми објекти
- ЕЛАБОРАТИ за настрешници, летни тераси и др.
- НАД...

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2020
Bekaton ivicnjak betonski blok extra cena

Naj dobri ceni na bekaton i betonski blok za cela Makedonija

Bekaton extra kvalitet

Цена:25 ден.

   

Објавен на: 05.07.2020
Hemisko Cistenje na Klima Ured

Хемиско и бактериолошко чистење на вашата клима и проверка на фреон Воедно вршиме:1.Монтажи Демонтажи2.Полнење Со Фреон R22 , 410A ,407..4.Промена на КомпресорСекаков вид На Дефект.Ваше е да се јав...

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 24.05.2020
Електро или машински техничар за одржување на машини

ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување...

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.05.2020
INTERNET NARACKI- GRATIS PREVOZ- PLASTIFICIRAN LIM

PLASTIFICIRAN LIM SO CENA OD 180 den/m2 RAMEN MATERIJAL SO GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNO REBRO.
Besplatna dostava vo Skopje (gradsko podracje) so naracka nad 10.000 den.
OGRANICENI KOLICINI !!!

Цена:180 ден.

   

Објавен на: 13.04.2020
GIPS KARTON

IZVEDUVAME SEKAKVI RABOTI OD GIPSKARTON. SPUSTENI PLAFONI , PREGRADNI ZIDOVI , SVOOVI , OPSIVKI NA PROZORI I VRATI , POSTAVUVANjE NA IZOLACIJA SO TERVOL SO NAJKVALITETNI MATERIJALI I PO POVOLNI CEN...

Цена:15 €

   

Објавен на: 07.03.2020
GIPS KNAUF MOLERAJ FASADI

Firma so iskusni i profeeionalni majstori vi gi nudime slednive usugi
Gipsarki raboti spusteni plafoni pregradni zidovi sankovi skrieni svetla opsifki na prozori vrati se od gips karton
Molerski ...

Цена:13 €

   

Објавен на: 01.03.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка