Prodavam Washburn gitara I Fender pojacalo

ЦЕНА: 1000 €

Prodavam Washburn gitara I Fender pojacalo


Prodavam Washburn gitara so seymour duncan magneti kako nova so se kabel za pojacalo i torba. Plus vo prodavam pojacalo Fender G-dec 30 kako novo e.Град:
Kumanovo
Телефон:
+38977846656
Објавен на:
22.01.2023

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bojan Arsovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
+38977846656
Објавен на:
22.01.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка