ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се изнајмува комплетно наместен двособен стан

Се изнајмува комплетно наместен двособен стан спремен за вселување веднаш. Станот е со уреден внатрешен ентериер со максимално искорситен простор за складирање. Има дневна соба,клима уред, засебна ...

Цена:12.000 ден.

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.01.2021
Продажба на готов стан во Аеродром

Продажба на готови станови во Аеродром 65м2 со градско парно со три спални 8 спрат со прекрасен поглед цена 1000 евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390

Цена:1.000 €

Скопје
64 m2
3 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 24.01.2021
ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ УЛ,,АНГЕЛ ДИНЕВ,, СО ГРАДСКО ПАРНО,ПАРКЕТ,ЛИФЅ, КВАДРАТУРА 66М2,73М2, СО ДВЕ СПАЛНИ 950 ЕВРА М2 СО СИТЕ ДАВАЧКИ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО...

Цена:950 €

Скопје
66 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.01.2021
Се издава деловен простор во Влае

Се издава деловен простор во Влае 110 м2 ул,,Кленоец ,,48 контакт Влатко 077 694 390

Цена:770 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 24.01.2021
Се издава наместен стан

Се издава наместен стан 50 м2 во Кисела Вода кај Расадник, до училиштето, тел.071/346-011,

Цена:1 €

Скопје
50 m2
2 соби
Наместен
Лифт

Објавен на: 19.01.2021
Изнајмување на простор на одлична локација

Се издава простор во Дебар Маало, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена.Се наоѓа на први спрат од куќа,со високи тавани од 3,5 м, со комплет...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 16.01.2021
СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) - Debar Maalo

Stan10 - 79m2 - 2ri kat - 1250 e/m2
Stan25 - 82m2 - 5ti kat - 1300 e/m2

Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, ...

Цена:1.250 €

Скопје
79 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.01.2021
Се издава стан во Капиштец

Се издава празен стан од 75 м2 во Капиштец во близина на Завод за рехабилитација. Станот е невселуван во нова зграда.

Цена:По договор

Скопје
75 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.01.2021
Se prodava kukja vo Centar na Skopje - 286m2

Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во ценат...

Цена:350.000 €

Скопје
286 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.12.2020
Se izdava, sprat od kukja, moze i komplet

Kukja vo Crniche, na najubava lokacija, nad Sv.Petka,200 m
moznost na izdavanje kako posebna edinica,
prizemje, so poseben vlez, i kompletno opremena,
klimi, itn

Цена:3.001.700 €

320 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.12.2020
Apartments Vela - Pestani, Ohrid

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablo...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 13.12.2020
Се издава стан кај три бисери

Се издава стан во аеродром кај три бисери, 64м2, на втор кат со градско парно делумно наместен како офис.Цена по договор. Контакт- Петар 070 219 841

Цена:По договор

Скопје
64 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 08.12.2020
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН

Се издава наместен спрат од куќа, со 3 спални соби, голем салон, трпезарија и кујна. Има 2 купатила, 2 тераси, парно, ТВ,wifi,клима, паркинг, тел. 072 204 868

Цена:270 ден.

Скопје
120 m2
4 соби
Паркет
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 27.11.2020
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ВЛАЕ

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ВЛАЕ УЛ,,КЛЕНОЕЦ,,48 НА САМАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА 5 150 М2 КОНТАКТ ВЛАТКО 077 694 390

Цена:72 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 13.11.2020
Se izdava ekskluziven Deloven Prostor 120m2 vo Debar Maalo

Se izdava dukan vo Debar Maalo na ul. Andon Dukov br.10 so povrsina od 120m2(60+60m2)pogoden za sekakva namena(prodavnici,prestavnistva,ordinacii,kancelarii,skoli za stranski jazici i dr.).Cenata ...

Цена:700 €

Скопје
120 m2
Ламинат
 

Објавен на: 04.11.2020
Изнајмувам комплетно наместен стан во Карпош1 до факултетот ФИНКИ

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 1, на мирна локација, веднаш до факултетот ФИНКИ. Станот има купатило, 2 спални соби, голема дневна со кујна и балкон.
Во станот има инсталирано компјут...

Цена:200 €

Скопје
57 m2
3 соби
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.10.2020
Се продава плац-стара барака во населба Лисиче

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол

Цена:78.000 €

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.10.2020
IZDAVAM DUKAN VO KISELA VODA

Izdavam dukan vo Kisela Voda kaj stopanska banka namesten za kancelarija no moze i prazen

Цена:200 €

Скопје
25 m2
Ламинат
 

Објавен на: 01.10.2020
Smestuvanje vo Ohrid

Iznajmuvam studio apartman vo Ohrid za vikendi,turisti,praznici i sl.Studioto se iznajmuva vo tek na cela godina.Opremeno so bracen lezaj za dve lica edinecen lezaj,kujna,kupatilo,garderober.Intern...

Цена:500 ден.

Охрид
 

Објавен на: 17.09.2020
Trosoben stan za turisti vo centar na Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za turisti vo strog centar na Ohrid.Stanot ima dve spalni sobi ,dnevna,kujna trpezarija,balkon,kupatilo so ves masina,parking besplaten,lcd tv,wifi internet,peskiri,fen,p...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 17.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка