Alpinestars tech aero tank torba ranec 2vo1

ЦЕНА: 3600 мкд

Alpinestars tech aero tank torba ranec 2vo1


Alpinestars tech aero ranec se pricvrstuva na rezervar so dodatni magneti (moze i da se otstranat) ili so sigurnosni kaisi...kapacitet 30l i od gornata strana ima providna pregrada pogodna za ispecatena mapa...Град:
Skopje
Телефон:
078337242
Објавен на:
03.08.2019

ЦЕНА: 3600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar Zivanovic
Град:
Skopje
Телефон:
078337242
Објавен на:
03.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка