Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DRVENI PROZORI PO MERKA

ДРВЕНИ ПРОЗОРИ со врвен квалитет
*Се изработуваат во сите форми и димензии.
*Избор на боја по тон карта
*Избор на дрво СМРЕКА или МЕРАНТИ

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2016
SOBNI VRATI

СОБНИ ВРАТИ од брендот ПОРТАКРОНО-Србија
Собни врати од медијапан обложени со меламинска фолија.
Касата и опшивните лајсни се изработени од медијапан и одговараат за ширина на зид од 10см до 27с...

Цена:48 €

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2016
KROVNI PROZORI VELUX - PRODAZBA I MONTAZA

Ako sakate da vnesete svetlina vo Vasiot podpokriv- krovnite prozori VELUX se vistinskoto resenie.
Javete se ili posetete ne vo izlozbeno prodazniot salon na ul. Moskovska br.7-1 lok.4, kaj pazar ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.05.2016
Prodavam vlezna vrata

Prodavam dobro socuvana vlezna vrata so kasa dimenzii 107x210

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2016
Градежни работи

Ви треба реновирање на Вашиот дом, канцеларија, или друг објект? Ние сме вистинските луѓе за Вас.
Нудиме секаков вид на услуги и работи поврзани со градежништво
проектирање
бетонирање

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.04.2016
FASADA MAK-PUTZ

VI NUDIME KAKO NAJEFTINO DO FASADA....PROMOCIJA NA FASADI PO NAJPOVOLNI USLOVI ...STIROPOR TERMOFASADI,MASINSKI MALTER,RACNO MALTERISUVANJE ,GIPS KARTON.....najpovolna ponuda...davame garancija na ...

Цена:13 €

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2016
Prodavam sobni vrati

Prodavam 4 sobni vrati sodimenzii 85*202 x tri i edna so dimenzii 75*202 kako i balkonska vrata so dimenzija 80*222

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2016
ДЕКОРАТИВНИ МЕРМЕРНИ КАМЧИЊА


ЕВТИНО
Продажба на мермерни декоративни камчиња
Имаме бели сиви и кафени.Одлични за освежување и декорирање на вашите дворови и градини.

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2016
NAJKVALITETEN VODOINSTALATER

Kvalitetna izrabotka na vodoinstalaterski instalacii, montaza na sanitarija (tus kabini, mijalnici, kadi, cesmi itn),cistenje i montaza na bojleri, KRSENJE BETON, PLOCKI SO HILTA, cistenje i frlanj...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2016
RENOVIRANJE NA KUKI I STANOVI

Gradezna Firma so dolgo iskustvo vrsi kvalitetno renoviranje na kuki,stanovi i dr. objekti po sistem kluc na raka,so site zavrsni zanatski raboti. Dvegodisna GARANCIJA.

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2016
Бараме столар за работа со искуство

Имаме потреба за работа од столар со искуство за изработување на внатрешен интериер

Цена:1.500.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.02.2016
izrabotka na gips karton,fasadi,moleraj

pregradni zidovi
spusteni plafoni
gletovanje
krecenje

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2016
Izvedba na krovovi od plastificiran lim

Kompanijata Gradbamak 1 od Skopje izveduva krovovi od plastificiran rebrast lim vo site boi i razlicni tipovi na rebra, lim vo forma na keramida i lamperija. Izrabotkata e vo spostven pogon i na n...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.01.2016
продавам Totalna Stanica NIKON NPL-332 тотална станица

Prodavam totalna stanica Nikon NPL-332 mnogu malku koristen vo odlicna sostojba. Instrumentot e uvezen od SAD i poseduva sertifikat za kalibracija i ispravnost. Isto taka na prodazba se i sokkia st...

Цена:3.750 €

Тетово
 

Објавен на: 24.12.2015
Продавам дрвени прозори и врати

Продавам дрвени дупли двокрилни и трокрилни прозори. Димензии на едно крило 60/148см. Цената е за едно крило. Дрвените врати се без каса. Цена 1000 ден. Информации на тел 070-341-661

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2015
Najmoderen i kvaliteten Spanska Keramika!

Prodavame najmoderni i kvaltitetni plocki od Spania
Povelete na novo otvoreniot Salon vo Skopje Cair
Ulica Cvetan Dimov blizu oblozovalnica Mozzart!

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2015
fasaderi moleri gipsari

Profesionalna,seriozna ekipa so dolgogodisno rabotno iskustvo na domasniot i stranski pazar nudi izrabotka od gips karton(spusteni plafoni,pregradni zidovi,sankovi,kaskadi,skrieni svetla,ukrasni la...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2015
se izdava vibro zaba i vibro ploca

vrsime eftino i kvalitetno nabivanje na tanpon i zemja so vibro zaba i vibro ploca doagame na povik vo sekoe vreme

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2015
HIDRO IZOLACIJA

IZVEDUVAME HIDRO IZOLACIJA NA PODRUMI,TEMELI,BANJI,TERASI,RAMNI KROVOVI,BAZENI I SEKADE KAJ STO IMA POTREBA.RABOTIME PROFESIONALNO.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2015
RENOVIRANJE STANOVI ,KUKI I DELOVNI PROSTORI

RENOVIRAME STANOVI,KUKI I DELOVNI PROSTORII KOMPLET OD RUSENJE DO KLUC NA RAKA.RENOVIRANJETO GO VRSIME VO SITE FAZI.A PO POTREBA MOZE I POEDINECNI FAZI.RABOTITE GI IZVEDUVAME SO ISKUSNI MAJSTORI. 0...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка