Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KOSULICA SO HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI SO PUMPA I RAMNIME SO HELIKOPTER.ISTO I GI VADIME STARITE I OSTETENI PODOVI ZA DA SE NAPRAVAT NOVI.ZA CENA KE SE DOGOVORIME.070 634 320

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2015
тим на работници реновираат станови

Тим на работници вршат секаков вид на градежни работи како кршење на бетон, вадење на плочки, исфрлање на шут, вадење на врати и прозори,порачка и местење на венецијан ролетни, работа со гипс карто...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2015
Izvrsuvame molerofarbarski uslugi najevtini vo Skopje

Firmata garantira za kvalitet i usluga najbrza, ima 40 god. tradicija i iskustvo. Javete se i ke se uverite.

Цена:50 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2015
Sobni vrati proizvodstvo i montaza

Изработуваме внатрешни врати во сите можни димензи,форми и бои по ваша желба.

-Фурнирани ( бука,dab и др.)-завршно лакирани со полириетански двокомпонентен лак цена- 180е.

Цена:130 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
Montaza i proizvodstvo na sobni vrati

Изработуваме внатрешни врати во сите можни димензи,форми и бои по ваша желба.

-Фурнирани ( бука,dab и др.)-завршно лакирани со полириетански двокомпонентен лак цена- 180е.

Цена:130 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI SPOMENIK HALI KONSTR...

Цена:50 €

   

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI LEKSAN GARAZA HALI MAGACINI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI STALAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Тетово
 

Објавен на: 16.08.2015
RESETKI ZA PROZORI I VRATI KUKA KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Струмица
 

Објавен на: 16.08.2015
MASI KOVANI OGRADI TENDI KLUPI RESETKI ZA VRATI I PROZORCI SPALNA KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Охрид
 

Објавен на: 16.08.2015
SPALNA OGLEDALA TENDA KAPII KOVANI OGRADI RESETKI ZA VRATI I PROZORCI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:40 €

   

Објавен на: 16.08.2015
Prodavam blindor vrati

Prodavam blindor vrati D= 960x2050cm golem izbor montaza za 24 casa garancija 12 meseci .Cena od 9.500 do 13.000 denari tel:075/205-005

Цена:9.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
OGRADI PORTI ZASTITNI RESETKI KOVANO ZELEZO

OGRADI PORTI ZASTITNI RESETKI GELENDERI TERASI KOVANO ZELEZO

Цена:35 €

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
porti kapii ogradi resetki

ZASTITNI RESETKI KOVANI OGRADI KAPII BALKONI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANO ZELEZO

ZASTITNI RESETKI OGRADI PORTI GELENDERI BALKONI KOVANO ZELEZO

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.08.2015
ZASTITNI RESETKI OGRADI PORTI BALKONI KOVANO ZELEZO

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI GELENDERI TERASI BALKONI ZASTITNI RESETKI KRILINI I KLIZNI KAPII

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
METALNI VRATI PROZORI RESETKI OGRADI

KOVANI OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI terasi balkoni

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI

OGRADI;PORTI;GELENDERI;TERASI;KAPII;RAKOHVATI;METALNI VRATI;ZASTITNI RESTKI;KOVANO ZELEZO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.08.2015
ZASTITNI RESETKI,OGRADI,PORTI,KOVANO ZELEZO

OGRADI PORTI GELENDERI TERASI ZASTITNI RESETKI KOVANO ZELEZO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANI OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI TERASI VRATI

KOVANO ZELEZO OGRADI,PORTI,GELENDERI,ZASTITNI RESETKI,GARAZNI VRATI,METALNI VRATI,TERASI,URBANA OPREMA:JARBOLI,KLUPI,PARKING ZA VELOSIPEDI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка