Moleraj

ЦЕНА: По договор

Moleraj


Krecenje vo belo ili boja so obicen polikolor i kompijuterski boi.Gletuvanje na gips karton ili malter postavuvanje na kjos lajsni rabiciranje so rabic mreza koregiranje na puknatini vlaga i dr.Kvalitetno izraboteno i pedantnoИме:
Град:
Skopje
Телефон:
077587795
Објавен на:
10.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ivan Bulic
Град:
Skopje
Телефон:
077587795
Објавен на:
10.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.05.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018
sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2018
Geroviral

Prodavam apcinja I inekcii Gerovital za podetalni informacii kontaktirajteme na 070/489-270

Цена:60 EUR


Објавен на: 06.02.2017
casovnici

sekoj casovnik po 100denari

Цена:200 MKD


Објавен на: 25.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка