Roletar Rolo In Roletni

ЦЕНА: По договор

Roletar Rolo In Roletni


Prodazba ,montaza i servis po najniski ceni na :
PVC roletni
Aluminiumski roletni
Venecijaner
Variolajt
Komarnici

20 godishno iskustvo ,garancija i kvalitet !Град:
Skopje
Телефон:
071320128
Објавен на:
24.05.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Trajanco Stojanovski
Град:
Skopje
Телефон:
071320128
Објавен на:
24.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

MOLERAJ I GIPS KARTON

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор


Објавен на: 21.05.2018
Roletar

Izrabotka I montaza na nadvoresni roletni,SITE VIDOVI NA KOMARNICI,venecijaner,i DRVEN venecijaner,ZEBRA I ROLO ZAVESI,variolajt.

Цена:12 EUR


Објавен на: 15.05.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI PO NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni svet...

Цена:По договор


Објавен на: 15.04.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI POSLE NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор


Објавен на: 05.04.2018
Izdavam/Prodavam dukan vo Madzari od 40 m2

Dukanot se naogja na ul. Zan Zores , karsi avtobuskata na 23 vednas pozadi komercijalna banka

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка