Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам мотор за наводнување Lombardini и алуминиумски цевки со комплет опрема

Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 40 парчиња со цела опрема:
- распрскувачи
- раскрсници
- криви колена

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 22.04.2021
40 пчелни семејства

- Се продаваат 40 пчелни семејства, во одлична состојба во околината на Демир Капија.
Цена 5500 ден. по пчелно семејство.
- Се продава центрифуга со 4 рамки, стара 2 години
За повеќе информации ...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 28.03.2021
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка