Продавам мотор за наводнување Lombardini и алуминиумски цевки со комплет опрема

ЦЕНА: 1000 мкд

Продавам мотор за наводнување Lombardini и алуминиумски цевки со комплет опрема


Продавам алуминиумски цевки за наводнување ф70, 6 метри долги. 40 парчиња со цела опрема:
- распрскувачи
- раскрсници
- криви колена
+гуми за сите цевки
Цевките се зачувани и во исправна состојба
Продавам мотор за наводнување Lombardini diesel Made In Yugoslavia со нова резервна пумпа.
Моторот е сочуван и вреди да се види.
Цена по договор
Тел: 070 687 210Име:
Град:
Скопје
Телефон:
07067210
Објавен на:
22.04.2021

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
petar ristov
Град:
Скопје
Телефон:
07067210
Објавен на:
22.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка