Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE IZDAVA DUKAN VO STROG CENTAR

Dukanot e lociran vo strog centar na bul. Kliment Ohridski. Se izdava prazen i renoviran 60m2 + 18m2 magacin. Golem izlog kon samiot bulevar, Ima 2 vleza od dvete strani i 2 toaleta, 1 biznis kuj...

Цена:600 €

   

Објавен на: 28.02.2018

Цена:10 €

   

Објавен на: 22.02.2018
Se izdava kompletno opremen i razraboten frizersko-kozmeticki salon

Se izdava kompletno opremen i razraboten frizersko-kozmeticki salon vo Kisela Voda,kuli Rasadnik,vednas do Stokomak

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 10.02.2018
Понуда за заем помеѓу поединец


Вие сакате да имате корист од кредитот за да излезете од ќор-сокакот што го предизвикуваат банките, со отфрлање на вашите досиеја за барање на кредити. Вие сакате да профитирате од кредит за реал...

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.02.2018
MAGACINSKI PROSTOR

IMPULS AGENCIJA izdava deloven/magacinski prostor vo Kucevishka Bara, na 3 nivoa po 400 m2 od nivo . Se iznajmuva po cena od 3 eur/m2. Kontakt telefon Dimitar 075 424 130; Dejan 075 424 130

Цена:3 ден.

   

Објавен на: 02.02.2018
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55m2

Издавам деловен простор 55m2 во Охрид, ул.Ирена Гинова Мирка Бр.24а, во близина на сервизот на Галеб.
Деловниот простор има паркинг, вц, предсобје(ходник).

Тел за контакт:

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.01.2018
Izdavam dukan vo centar 13m2

Izdavam dukan vo centar 13m2 so sanitaren cvor. Dukanot se naoga vo blizina na dom na gradeznici

Цена:130 €

   

Објавен на: 12.01.2018
προσφορά δανείου μεταξύ σοβαρού ατόμου lenaic.chevalier@outlook.com

Γεια σας κα και κ.Είμαι ένα άτομο που π&rh...

Цена:656 €

   

Објавен на: 11.01.2018
προσφορά δανείου μεταξύ σοβαρού ατόμου

Γεια σας κα και κ.
Είμαι ένα άτομο που π&...

Цена:454 €

   

Објавен на: 11.01.2018
Izdavam ubav Deloven Prostor


Izdavam Mnogu Ubav Deloven Prostor
So Sanitaren Cvor i Kancelarija
70m2

Цена:200 €

   

Објавен на: 04.01.2018
Се бара деловен простор за изнајмување во Аеродром

Барам за изнајмување деловен простор во Аеродорм или Ново Лисиче.
Деловниот простор би бил наменет за фитнес студио.
Просторот потребно е да биде минимум 80 м2, но пожелно е да биде поголем, да...

Цена:250 €

   

Објавен на: 01.01.2018
Deloven prostor 87 m2

Se izdava deloven prostor 87 m2 vo centar na 1-vi kat

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2017
Centar katolicka 113m2 kancelarii 1kat, sopstven parking

212...Agencija partenon izdava kancelariski prostorii od 113m2 so tri kancelarii i edna konferenciska od 40m2, na 1kat so sopstven parking.....cena 550eu.....sloboden od 01.09.2015godina no moze da...

Цена:550 €

   

Објавен на: 21.12.2017
Centar ul.makedonija plostad 65m2 stan za kancelarii

1931... Agencija Partenon izdava stan vo Centar ul. Makedonija-plostad 65m2 stan trosoben na 5kat SO LIFT...stanot e so klasicen ubav raspored so centralen hodnik od koj se vleguva vo cetiri zasebn...

Цена:350 €

   

Објавен на: 20.12.2017
Centar univerzalna 218m2 deloven prizemje so izlog

**** Agencija Partenon iznajmuva deloven prostor vo Centar vo blizina na univerzalna sala vo novogradba na prizemje. Delovniot prostor e so povrsina od 218m2 od dvete strani e vo staklo (izlog) ima...

Цена:1.400 €

   

Објавен на: 20.12.2017
Izdavam dukan vo centar

Izdavam dukan vo centar 13m2 so sanitaren cvor vo blizina na dom na gradeznici

Цена:130 ден.

   

Објавен на: 07.12.2017
Προσφέρουν δάνεια μεταξύ ιδιαίτερα στην Ελλάδα

Γεια Σου Κυρία / Κύριε
Προσφέρει έτοιμ&...

Цена:500 €

   

Објавен на: 03.12.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, NARODEN FRONT

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostorso na ul. Naroden Front
Cena: 350 eur oremen so kancelariski mebel
Prazen: 300 eur
So prostorot sledi i parking mesto.

Цена:350 €

   

Објавен на: 29.11.2017
Сериозен приватен кредитен пакет за 24 часа

Сериозен приватен кредитен пакет за 24 часа
Здраво, господине и дама
Сакате да добиете кредит за кршење на ќор-сокакот што предизвикува банки, со отфрлање на вашите датотеки за кредитни побарувањ...

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 26.11.2017
Се издава деловен објект со магацински простор


Се издава деловен објект со подрум- магацински простор. Подрумскиот дел е погоден за истовар/утовар со помал камион. Греење: нафта/струја. Целосно уреден хортикултурно и партерно, сопствен паркин...

Цена:6 €

   

Објавен на: 24.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка