ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Audi TT

Se prodava audi tt
240 000 km
Odlicno socuvano
Napraven mal i golem servis pred 5000km

Цена:2.800 €

   

Објавен на: 22.02.2021
2016 Range Rover Autobiography

For sale 2016 Range Rover Autobiography, No accident record and there is no mechanical or engine fault.

Exterior Color: White
Interior Color: Brown

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 22.02.2021
Brand New 2021 Trek Checkpoint ALR4 58cm

Brand New 2021 Trek Checkpoint ALR4 58cm

Brand: Trek
Wheel Size: 27 in

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 18.02.2021
2020 LEXUS RX 350 SUV Gulf Specs (Silver) URGENT SALE

Vehicle Details

2020 LEXUS RX 350
Mileage: 12,778

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 18.02.2021
Серьезное и надежное кредитное предложение

Серьезное и надежное кредитное предложение

Вам нужны деньги для вашего дома, вашего бизнеса, вашей машины, вашего велосипеда, чтобы начать свой бизнес, ваши личные нужды, ваши дороги. Он пропорц...

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 13.02.2021
Black dollar chemical +27604581586

+27604581586 Activation Powder For Cleaning Black Money in The New Authentic Chemicals and Allied thing melded as a noteworthy maker of present day and pharmaceutical things with key specialization...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 12.02.2021
Opel Corsa C 1.3 CDTI 2005

Продавам Opel Corsa C 1.3 CDTI од 2005та година. Сочувано, многу економично, супер штедливо и многу практично возило, со многу мала потрошувачка, лесно за одржување, со реални 206.957 km., регистри...

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 07.02.2021
SE PRODAVA AUDI A4

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI , B8 REDIZAJN GODINA 2010/2009 , REGISTRIRANA DO 10.2021 GODINA

- DNEVNI LED SVETLA
- BI - XENON (AUTO)

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.01.2021
Se prodava Golf 5 1.9TDI

Golf 5 1.9tdi 105ks+remap 136ks
Od oprema poseduva:
-Tempomat
-Navigacija

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 06.01.2021
Se prodava Opel Insignia

Se prodava voziloto so full oprema.
Opel Insignia 2.0 CDTI 160 HP,2009god.
8.200€
Konakt: 070 370 350

Цена:8.200 €

   

Објавен на: 05.01.2021
Půjčka na auto, rychle na dobrý konec roku

Ahoj. Žádám vás, abyste kontaktovali tuto velkorysou a čestnou paní, která mi umožnila realizovat můj projekt a zaplatit mé dluhy tím, že mi půjčil ...

Цена:100 €

   

Објавен на: 01.01.2021
opel zafira b 1.9 cdti 74 kw

Se prodava opel zafira b 2005 god.
7 sedista
4 gumi m+s
Euro kuka

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2020
Персонал надвор од полицата и инверзија

Ако располагањето е најмалку 5000 до 2.000.000 евра, условите се тројно поголеми од бројот на лица на кои смените треба да им бидат исплатени со стапка од 3% на годишно ниво. Затоа е можно да се ин...

Цена:2 €

   

Објавен на: 26.12.2020
1865 / 5000 Résultats de traduction Дали ви треба заем?

1865 / 5000
Résultats de traduction
Дали ви треба заем?
Е-пошта: isabel.monica79@gmail.com

Цена:11 ден.

   

Објавен на: 13.12.2020
Passat1.6tdi BLUEMOTION 2014( dekemvri)

Kolata poseduva se od oprema ima i novi guni i novi felni registrirana e do noemvri drugata godina full servis i nema nikakov vlog za nea.Uveretese i sami.

Цена:12.000 €

   

Објавен на: 23.11.2020
Ние нудиме заеми за готовина

Дали ви треба заем? Тој е дизајниран да ја информира пошироката јавност дека нудиме заеми на физички лица со камата од 3%. Нашите заеми се гарантирани и гарантирани од осигурителна компанија. Не ба...

Цена:10.000 €

   

Објавен на: 19.11.2020
Se prodava Honda Jazz

Se prodava Honda Jazz vo odlicna sostojba.
Kontakt tel: 071 376 286

Цена:2.600 €

   

Објавен на: 11.11.2020
Продавам ел.Механизам за стакло - шоферска страна, од Daewoo Matiz

Продавам ел.механизам за стакло од шоферска страна за Daewoo Matiz
.Цена 1200 ден

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 07.11.2020
Потребен ни е кредит за да не контактирате сега

Почитувани читатели, треба да забележите дека оваа понуда е за поединци, фирми и компании со сериозни ум, не дозволувајте оваа можност да ве помине. сите заинтересирани поединци, фирми и компании к...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 28.10.2020
Se prodava

Se prodava kola , cena po dogovor kontakt 077 817 788

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.10.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка