Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
се издава деловен простор

Се издава деловен простор, од 170 метри квадратни, на 2 нивоа во Дебар маало, на Улица Дебарца бр. 56 спроти кафана Скопски мерак.
Лице за контакт
Владо 075/859-740
Цена по договор

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.10.2021
Се изнајмува деловен простор

Издавам деловен простор во Дебар маало од 200м2 во индивидуална станбена куќа. Просторот има централно парно греење и истиот е слободен за користење од 1ви септември 2017 година. Контакт тел. 075/8...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2017
Продавам гаража

Продавам подземна гаража од 16м2 за која што поседувам имотен лист во Карпош 1 кај Симпо. Информации на телефон 075 859 740.

Цена:6.400 €

   

Објавен на: 22.08.2014
Издавам гаража

Издавам подземна гаража од 16м2 во Карпош 1 во близина на Симпо. Информации на телефон 075 859 740

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 22.08.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка