се издава деловен простор

ЦЕНА: 1 мкд

се издава деловен простор


Се издава деловен простор, од 170 метри квадратни, на 2 нивоа во Дебар маало, на Улица Дебарца бр. 56 спроти кафана Скопски мерак.
Лице за контакт
Владо 075/859-740
Цена по договорГрад:
Skopje
Телефон:
075859740
Објавен на:
12.10.2021

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vlado Dimeski
Град:
Skopje
Телефон:
075859740
Објавен на:
12.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка