Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 26.03.2016
CHEVROLET CAPTIVA

KUPENA NOVA OD OLIMPIJA MOTORS
PRV SOPSTVENIK
MOTOR 2.0D
FULL OPREMA

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка