Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
БИШОН ФРИЗЕ НА ПРОДАЖБА

Останати се само уште 2 кученца машко и женско за резервација. Ги добивате прочистени и вакцинирани спремни да се земат пред Нова година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.12.2022
Се продаваат бишони

Се продаваат кутриња Bichon frise
По поволна цена 200 евра
Кутрињата се со педигре,книшка,вакцина и прочистени од паразити

Цена:200 €

   

Објавен на: 24.09.2022
ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката

ИТНО: БЕСПЛАТНО Се вдомуваат едно игриво и весело женско кученце околу 3 месеци стари, а и мајката се вдомува. СЕСТРИЧКАТА НА КУЧЕНЦЕТО ЈА ОТЕПАЛЕ ПРЕД 3 ДЕНА. Ќе биде со среден до голем раст. Мајк...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.10.2019
Persiski macorcinja

Persiski macorcinja od cistokrven roditel,preubavo domashno leglo, spremni da vi donesat mnooogu ljubov i harmonija vo vasiot dom,posebno ako imate decinja nad 10 god vozrast koi sakaat da imaat m...

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 30.10.2022
persiski macinja

Se prodavaat dve persiski mashki macinja,omashno leglo,procisteni i so steknati higienski naviki

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 13.10.2022
PODARUVAM ZLATNA RIPKA SO AKVARIUM KUGLA

Podaruvam zlatno ripce so komplet akvarium kugla od 5 litri i hrana
Tel za kontakt 075 747 636

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.02.2022
Prodavam kucarka za kucinja

Prodavam kucarka za kucinja , sredna golemina. Neiskoristena.
2000 mkd,Bobi

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 20.06.2021
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostupna su oba pola. Roditelji su u našem vlasni...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2021
услуга за заем

Приватен заем
Здраво
Денес, скоро на многу јавни места, можете да најдете флаери со реклама од приватни заемодаватели кои им нудат на потенцијалните должници поволни услови за издавање заеми. Тре...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2021
Masinki za tetoviranje

Dve masinki za tetoviranje za linii i za sencanje novvi

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 11.01.2021
Финансиска поддршка на поединци за сите и за сите

Здраво дами / господа,
Оваа порака ги задоволува поединците, сиромашните, деловните субјекти, деловните субјекти и сите оние на кои им се потребни заеми, особено за да ги извршат своите проекти ил...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 07.12.2020
Продавам пиштол

Продавам пиштол ЧЗ75Б 9 mm исклучиво на лице со дозвола ,цена по договор

Цена:500 €

   

Објавен на: 29.10.2020
Hrana za milenici

https://www.facebook.com/HranaZaDomasniMilenici/?__tn__=kC-R&eid=ARDczVLuWhHbGy-xueL12SLGRd5-G0bsybjGNFFlT7bmGObMXLEl8UNQsnNh5VM_erDSENj1sigbrFo6&hc_ref=ARQUL2S4i5Np-yADW7X26FQU6q2S6Z2_pv_O...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.09.2020
Boks za kuce

Dimenzii 2m sirina, 2m dolzina, 1.5m visina. Namenet za cuvanje na kuce. Kukjarkata za kuce odi zaedno so boksot gratis.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 25.04.2020
prodavam gulubi

extra gulubi od mnogu sorti. popust za poveke

imam i kjumezarnik za prodavanje

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.04.2020
Uzmite pouzdani zajam sada putem Whatsappa na +14422457595 ili putem e-maila magleauxfirm@gmail.com. Uvjeti korištenja primjenjuju se.

Uzmite pouzdani zajam sada putem Whatsappa na +14422457595 ili putem e-maila magleauxfirm@gmail.com. Uvjeti korištenja primjenjuju se.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 14.04.2020
Krediiti i Pozajmnica

Pozajmice za pravna i fizicka lica. Pozajmice od 1.000e do 10.000.000.e na 2% kamatnu stopu, Za vece pozajmice obavezan zalog. Email: angelina.samos@gmail.com
Whatsapp/Viber : +33756840167

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 28.02.2020
Americka akita

Odgajivacnica TOP WINNER PUPPY sa ponosom predstavlja svoje novo leglo. Stenci su izlozbenog karaktera,pod stalnim nadzorom veterinara,vrhunskih karakteristika (gradja,uglovi,dlaka),odlicno negovan...

Цена:1 €

   

Објавен на: 16.02.2020
Morski prasinja prase

prodavam mladi morski prasinja

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 18.01.2020
magic Ring for fame,power,protection,success,business +27789456728 in Canada,Australia,Uk,Usa

POWERFUL MAGIC RINGS THAT ARE EFFECTIVELY +27789456728

Magic rings are made on the basis and effects of luck and stars. luck and stars have a very strong influence on us and our daily activities...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 08.01.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка