taxi prevoz

ЦЕНА: По договор

taxi prevoz


vrsime prevoz so klimatizirano licencirano taxi vozilo vo izvonredna sostojba na slednive destinacii:aerodrom Alexandar Veliki 800d.skopje-kumanovo 1100d,skopje-veles 1200d,skopje-ohrid 3000d.,skopje-gevgelija 2800d,voziloto e vw Passat caravan,prostrano,komforno so golem bagazen proctor,klimatizirano I so taxi licenca,so sertificiran vozac,povelete,Marjan 070/956-337Град:
skopje
Телефон:
070/956-337
Објавен на:
13.03.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
violeta mitrevska
Град:
skopje
Телефон:
070/956-337
Објавен на:
13.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка