taksi taxi prevoz tirana solun sofija belgrad pristina budva halkidiki

ЦЕНА: 100 €

taksi taxi prevoz tirana solun sofija belgrad pristina budva halkidiki


letuvajte i patuvajte so taksi za cena kako so avtobus. site sosedni drzavi prevoz do aerodromi.
skopje----------------halkidiki--------------110/130 erva
skopje-------budva crnogorsko primorje-------130/160 evra
skopje------------------atina--------------------300 evra
skopje------------------belgrad------------------190 evra
skopje-----------------tirana--------------------120 evra
skopje---------thessaloniki---solun--------------100 evra
skopje-----------------sofija--------------------100 evra
skopje----------------pristina--------------------60 evra
skopje----------------ljubljana------------------450 evra
skopje-----------------zagreb--------------------350 evra
skopje---------------budampest-------------------380 evra
skopje----------------vienna---------------------460 evraГрад:
SKOPJE
Телефон:
070225806
Објавен на:
27.04.2014

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
ALEKSANDAR JANCESKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
070225806
Објавен на:
26.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка