hemisko cistenje na koli

ЦЕНА: 1000 мкд

hemisko cistenje na koli


hemisko cistenje na vnatresniot del na kolata,plastiki,sedista,krovot,pod,ostranuvanje sekakov vid prasina ,rabotime so sovremeno tornado,koe vlaga najdlaboko vo sedistata i gi unistuva bakteriiteГрад:
skopje
Телефон:
078355022
Објавен на:
16.04.2017

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
siki bozinovski
Град:
skopje
Телефон:
078355022
Објавен на:
16.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка