Wofer Balistic car audio 700 w

ЦЕНА: 60 €

Wofer Balistic car audio 700 w


.Wofer Balistic car audio 700w,350rms,60e,Град:
Strumica
Телефон:
078600451
Објавен на:
25.05.2015

ЦЕНА: 60 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Filip Stankovic
Град:
Strumica
Телефон:
078600451
Објавен на:
25.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка