TAXI TRANSFERS SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA TIRANA BELGRAD

ЦЕНА: 70 €

TAXI TRANSFERS SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA TIRANA BELGRAD


Taxi Transfers from Skopje Airport to Thessaloniki to Sofija to Belgrade to
Pristina to Tirana Airport 24/7

Email contact and support 24/7
e-mail silvanaviptaxi@yahoo.com
caall central +38977929436 Silvana managerSkopje-Thessaloniki 70 euro
Skopje-Sofija 70 euro
Skopje-Belgrade 160 euro
Skopje-Athens 270 euro
Skopje-Pristina 50 euro
Skopje-Tirana 120 euro
Thessaloniki-Pristina 140 euro
Skopje-Ohrid 50 eurГрад:
Skopje
Телефон:
076739356
Објавен на:
08.05.2016

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Silvana VIP TAXI - Skopje
Град:
Skopje
Телефон:
076739356
Објавен на:
07.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка