TAXI TAXI PREVOZ CELA MAKEDONIJA I CEL BALKAN

ЦЕНА: 75 €

TAXI TAXI PREVOZ CELA MAKEDONIJA I CEL BALKAN


VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.VRSIME PREVOZI I DO SITE TURISTICKI MESTA VO MAKEDONIJA,BUGARIJA,GRCIJA,CRNA GORA,ALBANIJA.OHRID,SRTUGA,DOJRAN,MAVROVO,BERVO I KADE STO KE POSAKATE.IZDAVAME FISKALNA SMETKA I SMETKO POTVRDA 100% LEGALNO TAKSI SO SITE SERTIFIKATI.RABOTIME NON STOP 24/7 JAVETE SE KE BIDETE ZADOVOLNI.
-skopje-sofija-75evra
-skopje-solun-75evra
-skopje-beograd-160 evra
-skopje-pristina-45-evra
-skopje-tirana-130-evra
-skopje-budva-150-evra
-skopje-slovenija-370evra
-skopje-praga-630evra
-skopje-budipesta-400evra
OVA SE DEL OD NASATA PONUDA ZA OSTANATITE DESTINACII JAVETE SE KE SE DOGOVORIMEГрад:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 75 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Pero Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
23.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка