TAXI PREVOZ SKOPJE✈️ SOLUN✈️ SOFIA✈️ BEOGRAD✈️ NASEKADE

ЦЕНА: 60 €

TAXI PREVOZ SKOPJE✈️ SOLUN✈️ SOFIA✈️ BEOGRAD✈️ NASEKADE


TAXI PREVOZ DO SITE AERODROMI NA BALKANOT..SOFIJA,....SOLUN,...PRISTINA......,BELGRAD,.......ATINA I SITE DRUGI DESTINACII PO ZELBA.PREVOZOT SE VRSI SO VOZILOTO OD SLIKATA.TELEFONI ZA INFO I REZERVACII.078 346 177 BUGARIJA,GRCIJA,TURCIJA,SRBIJA,KOSOVO,ALBANIJA I CRNA GORA . CELA EVROPA.Град:
Skopje
Телефон:
078346177
Објавен на:
19.06.2018

ЦЕНА: 60 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandar Petrevski
Град:
Skopje
Телефон:
078346177
Објавен на:
19.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка