Se prodava prikolka vo kamp "Elesec" (platen smestaj letovo)

ЦЕНА: По договор

Se prodava prikolka vo kamp "Elesec" (platen smestaj letovo)


Se prodava prikolka vo kamp "Elesec". Opremena (samo bez friziderce), inaku so skafcinja, televizor i dr. Ima svoe dvorno mesto, celosno renovirano, zagradeno i pokrieno, so krevetcinja. Ima i masi i stolici. A zgora na toa e platena lezarinata za do krajot na letoto !.

CELOSNO SOCUVANA, za sliki ke pocekate. se izvinuem !Град:
skopje
Телефон:
071233721
Објавен на:
02.07.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nikola Petrovski
Град:
skopje
Телефон:
071233721
Објавен на:
02.07.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка