SE PRODAVA MINIMALNO KORISTENO RADIO ZA VO AVTOMOBIL KENWOOD

ЦЕНА: 3000 мкд

SE PRODAVA MINIMALNO KORISTENO RADIO ZA VO AVTOMOBIL KENWOOD


KORISTENO SAMO DVA TRI MESECI NEMA NIKAKVO OSTETUVANJE NITU MANA RABOTI IZVONREDNO KUPENO PO MNOGU POSKAPA CENA GO DAVAM POVOLNO ISPRAKJAM PO KARGO ZA DOGOVOR PRATETE SMS VIBER ILI POZIV MAIL RETKO GLEDAM 078296636Град:
kicevo
Телефон:
078296636
Објавен на:
17.10.2018

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
tanja boskoska
Град:
kicevo
Телефон:
078296636
Објавен на:
17.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка