Prodavam Ford mondeo 2.0tdci Gia model

ЦЕНА: 3300 €

Prodavam Ford mondeo 2.0tdci Gia model


Prodavam Ford mondeo 2.0tdci Gia model 2001godina so kozna galanterija RegistriranГрад:
skopje
Телефон:
070537402
Објавен на:
19.02.2016

ЦЕНА: 3300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
trajce stojcevski
Град:
skopje
Телефон:
070537402
Објавен на:
19.02.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка