Prodavam CD player za kola

ЦЕНА: 2500 мкд

Prodavam CD player za kola


CD player marka KENWOOD 4 x 45 W, Made in France, vo odlicna sostojba. Mnogu malku koristeno.Град:
Skopje
Телефон:
070829936
Објавен на:
05.12.2015

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Lambo Govedarov
Град:
Skopje
Телефон:
070829936
Објавен на:
05.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка