Prevoz na patnici

ЦЕНА: 20 мкд

Prevoz na patnici


Vrsime prevoz do site destinacii
kombe 8+1
avtomobil 6+1
organizirame soping turi
transfer do site aerodromi
ednodnevni izleti
cena po dogovorИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070268453
Објавен на:
06.02.2017

ЦЕНА: 20 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vlado
Град:
Skopje
Телефон:
070268453
Објавен на:
06.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка