Polnenje freon Servisiranje avto klimi

ЦЕНА: 1000 мкд

Polnenje freon Servisiranje avto klimi


Avto klima servis

Polnenje i Servisiranje na Avto klimi

Proverka na tecovi na klima sistemi

Osvezuvanje na sistemi so nov freon

Servisiranje i promena na elementi

Popravka na Elektrika i elektronika na klima sistemi

Opfakame Koli,Kombinja i Kamioni

raspolagame so rezervni delovi
(kompresori,creva,ventili,kondenzatori,ventilatori...)

Rabotime so freon i masla od programata na Ariazone

https://www.facebook.com/avtoklinik/

Nenad - 075 384 109Град:
Skopje
Телефон:
075384109
Објавен на:
04.06.2018

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nenad Gorgievski
Град:
Skopje
Телефон:
075384109
Објавен на:
04.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка