Peugeot Boxer 2.2 HDI Business Class

ЦЕНА: 10500 €

Peugeot Boxer 2.2 HDI Business Class


Se prodava Peugeot Boxer 2.2 HDI Business Class, kupeno i servisirano vo Euroimpex (servisna kniska). 8+1 sedista. Maksimalno socuvano!!Име:
Град:
skopje
Телефон:
072678379
Објавен на:
22.10.2018

ЦЕНА: 10500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vladi Milan
Град:
skopje
Телефон:
072678379
Објавен на:
22.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка