Novo avto radio (USB,Bluetooth,SD-CARD)

ЦЕНА: 1800 мкд

Novo avto radio (USB,Bluetooth,SD-CARD)


Prodavam novo avtoradio
- Bluetooth konekcija so smart telefon
- Hands free fukcija
- Podrzuva USB / SD / MMC memoriski karticki
- Cita MP3 / WMA / APE / FLAC / WAV
- Dalecinski upravuvac
- Bez CD
- ISO konektor
- Odlicen dizajn
- Isporaka po kargoГрад:
Скопје
Телефон:
076500075
Објавен на:
06.10.2016

ЦЕНА: 1800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Злате Димоски
Град:
Скопје
Телефон:
076500075
Објавен на:
06.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка