Direktna linija Skopje Ljubljana

ЦЕНА: По договор

Direktna linija Skopje Ljubljana


So avtomobil ili so kombe 8+1 direktna linija od Skopje do Ljubljana
Moze i do drug grad vo Slovenija
Isto taka vozime i do Srbija.Grcija,Romanija,Bugarija Avstrija,Germanija,Ungarija,Cheshka,Italija,Shvajcarija,Danska i site drugi destinaciji vo Evropa normalno i BalkanИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075287799
Објавен на:
31.03.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Darko Lakis
Град:
Skopje
Телефон:
075287799
Објавен на:
11.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка