поставивме заеми помеѓу физички лицаa

ЦЕНА: 100000000 €

поставивме заеми помеѓу физички лицаa


Здраво, за да им помогнеме на луѓето и бизнисите погодени од кризата COVID19, поставивме заеми помеѓу физички лица од 5.000 евра до 850.000 евра со камата од 2% што ќе ви овозможат да ги преживеете вашите дневни потреби и да одговорите на другите предизвици. Контактирајте не за повеќе информации Е-пошта:charrierstephanie0000@gmail.comГрад:
Žabljak, Opština Žabljak
Телефон:
0123456789
Објавен на:
14.03.2022

ЦЕНА: 100000000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
charrier stephanie
Град:
Žabljak, Opština Žabljak
Телефон:
0123456789
Објавен на:
14.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка