мерцедес спринтер 312д

ЦЕНА: 4500 €

мерцедес спринтер 312д


мерцедес спринтер 312д 97 год. со клима и парно кој работат,туристички седишта. сменет нов мотор, нерегистриран,Град:
тетово
Телефон:
+389 78 238 239
Објавен на:
24.11.2019

ЦЕНА: 4500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Драган Василевски
Град:
тетово
Телефон:
+389 78 238 239
Објавен на:
24.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка