Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prevod od ungarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словачки и унгарски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од словачки јазик на документи и литература.
Превод од унгарски јазик на документи и литература
Конт...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od spanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од шпански јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od norveski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од норвешки јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od danski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od svedski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od holandski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од холандски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071277738
Viber: +38971277738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ruski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од руски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по руски јазик

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ceski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од чешки јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по чешки јазик

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на стручна литература.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански и обратно

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
registracii na firmi i site vidovi na promeni

Vrsime registracija na firmi DOO, DOOEL, promena na osnovac, upravitel, sediste, osnovanje na podruznici, promena na udeli,stecaj,likvidacija ... itn

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2017
AKTIVNO evtino dezinfekcija dezinsekcija deratizacija otstranuvanje unistuvanje bubcaki lebarki mravki bubasvabi BUBA TER

NAJEVTINA DEZINFKECIJA DEZINSKECIJA DERATIZACIJA. NAJEVTINO OTSTRANUVANJE NA INSEKTI-GADINKI I (LEBARKI, MRAVKI, BUBASVABI, BOLVI), GLUVCI, STAORCI I SLICNO . INSEKTICIDOT, OTROVOT E EKOLOSKI I HUM...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2017
kutii za bonboni i podaroci

Kutii za podarok so ukras.
Mozat da soberat:
-(nakit-alka,lance,obetki prsten,parfem,sapunce,casovnik,karmin).
-Moze da posluzi kako ukrasno pliko-kutija za pari za svecenost...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2017
Sudski preveduvac ungarski romanski jazik Skopje

Sudski preveduvac ungarski jazik I romanski jazik.
Kontakt tel. 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2017
Sudski preveduvac svedski, danski, norveski jazik

Sudski preveduvac svedski jazik, danski jazik, norveski jazik.
Kontakt tel. 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2017
Sudski preveduvac italijanski jazik Skopje

Sudski preveduvac italijanski jazik, kontakt tel. 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2017
Sudski preveduvac ruski jazik Skopje

Ovlasten sudski preveduvac od ruski jazik.
Brz I profesionalen prevod na dokumenti.
Kontakt telefon 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2017
Судски превод од сите јазици, Sudski prevod od site jazici

Целосна логистика за преведувачки услуги од сите јазици со судски печат.
Врвен квалитет и брзина.
Цена и услови по договор.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2017
Sudski preveduvac od angliski, ruski, ceski, romanski, albanski jazik

Судски преведувач од англиски, руски, чешки, романски, албански јазик на македонски и обратно.
Гарантиран квалитет.
Контакт : 071 277 738
email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2017
Sudski preveduvac germanski jazik Skopje

Овластен судски преведувач врши превод на документи од германски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2017
Online casovi po stranski jazici, Онлајн часови по странски јазици

Училиште за странски јазици реализира настава со онлајн часови за странски јазици.
Онлајн часови по англиски јазик.
Онлајн часови по руски јазик .
Онлајн часови по чешки јазик.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка