Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Барам жена од населба Карпош за чистење

Барам жена од населба Карпош за чистење и одржување на стан 077 594 784

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.08.2018
OVLASTEN SUDSKI / STRUCEN PREVOD - ANGLISKI JAZIK

Kvaliteten, navremen i profesionalen prevod od ovlasten sudski preveduvac so dolgogodisno iskustvo, od angliski na makedonski jazik i od makedonski na angliski jazik, na sekakov vid dokumenti i str...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2018
Судски и писмени преводи од македонски на англиски јазик и обратно

Судски преводи од македонски на англиски јазик и обратно ( превод и заверка), писмени преводи од македонски на англиски јазик и обратно.
Есеи,состави и писмени задачи по македонски и англиски јази...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2018
Se prodava firma DOO od 2004 .

Se prodava firma DOO
Firmata e otvorena vo 2004 so mnogu dobro bilanci, sekoja godina vo plus, moze da se digne kredit do 100.000€ bez problem
Vredi za dobri biznismeni

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 21.03.2018
Bravarija bravarski uslugi

Izrabotka na vrati kapii ogradi natsresnici i dr bravarski raboti i uslugi !!! Isto izrabotuvame zelezo kombinacija so drvo kako na pr vrati ogradi kapii klub masi i dr raboti!!!

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.03.2018
Регистрација на фирми и сите видови на промени

Вршиме регистрација на фирми, промена на основач, управител, седиште, зголемување и намалување на основачки влог, стечај, ликвидација ... итн

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2018
РУСКИ ЈАЗИК - Преводи

Овластен судски преведувал од македонски на руски јазик и обратно.

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2018
Tapaciranje

Tapaciranje i restarvacija na sekakov vid mebel,izrabotka vo materijal,koza,eko-koza,skaj,plis po dogovor so musterijata.Cena i vreme na izrabotka po dogovor so musterijata.Prevoz vklucen vo cenata...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2017
Интензивни часови по Англиски јазик

Давам приватни часови по најнова метода на одржување на настава која стимулира и потпомага во процесот на учење на англиски индивидуално или групно за ученици и возрасни како и деловен англиски. Др...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2017
Sudski preveduvac od angliski jazik Skopje

Prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.
Превод од англиски на македонски јазик и обратно.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.12.2017
Ovlasten sudski preveduvac - angliski jazik

Ovlasten sudski preveduvac od angliski na makedonski jazik i obratno, so povekjegodishno iskustvo, vrshi prevod na sekakov vid dokumenti, koi doagjaat od slednive oblasti:

• pravo (zakonsk...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.12.2017
Bansko-Skopje-Bansko sezona 2017/2018

ponuda za novatasezona 2016/2017
prevoz od skopje za bansko .. skopje...
cenata zavisi kolku luge ste vo start i e 20evra za poveke od -7/8 luge -25evra do 4 luge so 10% popust na povratna tur...

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2017
TAXI VIP SKOPJE-OHRID-SOLUN-SOFIA-AIRPORT

prevoz na patnici od skopje do ohrid 65 evra
od airport skopje do ohrid 80 evra
za povratni turi popust 10 % sekogas....

Цена:12 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2017
Преведувам стручни и технички текстови - поволно

Дипломиран електро инженер, со напредно познавање Англиски јазик - преведува секаков тип на Упатства, Технички опис и друг тип на документација.
Помагам и при изработка на семинарски и дипломски т...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2017
Судски преводи од албански на македонски и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од албански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наведен...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2017
Судски преводи од италијански на македонски јазик и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од италијански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наве...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2017
Prevod od germanski na makedonski

Prevod od germanski na makedonski
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2017
MATEMATIKA ZA OSNOVCI VO VASIOT DOM

Математика за основци од приватен професор во вашиот дом.
Наставата се одвива со лаптоп и се користат современи методи за настава. Редовните ученици добиваат:
 Поголема ефикасност во наставата ...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 26.10.2017
besplatno registriranje na firmi i smetkovodstvo

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2017
CNC ruter

Se prodava CNC Masina Ruter 3 oski.Rabotna povrsina 2500x1200mm.Ide so aspirator alati.Masinata e vo odlicna sostojba.

Цена:5.900 €

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка