Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Часови по МАТЕМАТИКА, МАШИНСТВО, ФИЗИКА

Приватни часови по
МАТЕМАТИКА, делови од ФИЗИКА, група МАШИНСКИ предмети

ШТО НУДАМ:

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2016
Casovi ruski i ceski jazik Skopje

Profesor po ruski jazik Skopje.
Profesor po Ceski jazik Skopje.
Individualni i grupni casovi.
Informacii na tel.: 071 277 738

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2016
Часови по математика и физика

Ceni:
Za osnovno casovi po fizika i matematika 400 den. 60 min.
Za sredno casovi fizika i matematika 500 den. za 60 min.
Za fakultet casovi po fizika 600 den. za dva casa (90min) .

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2016
Detektivski uslugi

ДЕТЕКТИВСКИ УСЛУГИ


1.ИСТРАГИ ВО КРИВИЧНА И ПАРНИЧНА ПОСТАПКА

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.09.2016
Casovi za graficki dizajn

Profesor po Multimedia so Adobe sertifikat drzi casovi za graficki dizajn (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign). 36 casa 200€. Vremetraenjeto na casovite e fleksibilno.

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2016
IZRABOTKA NA TEHNICKI-PROEKTANSKI CRTEZI I KURSEVI PO AUTOCAD, SOLIDWORKS, 3DSMAX

IZRABOTA NA PROEKTANSKO TEHNICKI CRTEZI I MODELI VO ELEKTRONSKA FORMA GRADEZNISTVO ARHITEKTURA MASINSTVO DIZAJN. EVTINO, BRZO, KVALITETNO ISTO TAKA I KURSEVI, CASOVI i SPREMANJE PO: AUTOCAD, SOLIDW...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2016
Давам часови по англиски и француски јазик

Давам часови по англиски и француски јазик на основци и средношколци.
Цена за 1 ( индивидуален ) час од 60 мин -> 200 ден.
Можен е договор за групни часови.
*** Покрај тоа изработувам и с...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.09.2016
NAJEFTINO NAJKVALITETNO NAJEFIKASNO OTSRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI MRAVKI BUBASVABI GLUVCI STAORCII I SLICNO

ATRAKTIVNO I EFIKASNO OTSTRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI, BUBASVABI, BOLVI, MRAVKI, KRLEZI, OSI, GLUVCI, STAORCI I DRUGI STENICI, EFIKASNO I EFTINO RESENIE ZA NIV SO GARANCIJA.
PEREPARATITE ST...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.09.2016
Групни и индивидуални часови по англиски јазик

Англиски јазичен клуб нуди приватни часови по англиски јазик по посебно изготвена програма / 150 денари од час.

Превод на текстови и официјални документи од македонски на англиски јазик и обратн...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.09.2016
Индивидуални часови по англиски јазик

Часови англиски за сите возрасти и јазични нивоа. Подготвителни часови за јазични тестирања: FCE,IELTS,TOEFL,BULATS.

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2016
Otvaranje DOOEL,DOO i T.P

Otvaranje DOOEL,DOO i T.P so 3meseci komplet knigovodstvo so vklucen konsalting

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2016
Smetkovodstveno biro bara advokat

Smetkovodstveno biro bara advokat

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 06.09.2016
Baram pozajmica

Се бара позајмица во зависност од условите од 150.000 до 300.000 евра, како гаранција имам јака хипотека. Контакт телефон 070/256 643

Цена:250.000 €

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2016
VNESETE SVEZINA VO VASIOT PROSTOR

VNESETE SVEZINA VO VASIOT PROSTOR! HEMISKO CISTENJE: MEBEL PARCE 500 DEN. VOZILO 1 800 DEN. MINI BUS 2 500 DEN. KAMION 2 500 DEN. AVTOBUS I DRUGO PO DOGOVOR. TEL. 078216286/078518517

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.08.2016
Овластен лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик, со лиценца и искуство, лекторира дипломски, магистерски и докторски трудови, книги, презентации, научни и др. публикации. Брза и квалитетна услуга по поволни цени.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Taxi Vip Skopje-Solun airport-Xalkidiki- Ikea-kalitea

ponudata vazi od skopje za solun(centar-ikea-airport -port)...i obaratno ...ima slob mesta ...
extra cena.....od (20 evra tess avtobuska )- (25 evra pristaniste zeleznicka) - (30 evra ikea avtob...

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
LICENCIRANO SMETKOVODSTVO

POVELETE KAJ NAS. 25-GODISNA TRADICIJA. LICENCIRANO SMETKOVODSTVENO BIRO DAVA PROFESIONALNI, AZURNI I KVALITETNI SMETKOVODSTVENI I ADMINISTRATIVNI USLUGI. NASIOT TIM SO 25-GODISNO ISKUSTVO, SOSTAVE...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2016
Позиционери

Заботехничка лабораторија продава позиционери по најповолни цени.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2016
Preveduvam ANGLISKI-MAKEDONSKI i obratno

Preveduvam od Angliski na Makedonski i obratno sekakov vid na strucna literatura, documenti i drugi materijali od sekakov vid.
Cena 65DEN.
Telefon za kontakt: 071771408

Цена:65 ден.

   

Објавен на: 31.07.2016
Sudski Preveduvac od Albanski Na Makedonski I Obratno

Ovlasten Sudski Preveduvac Od site kategorii,-Od ;
-Ekonomija
-Politika,
-Administracija.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка